Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-14%
HOEGERT дигитален мултиметар HT1E603 HOEGERT дигитален мултиметар HT1E603
Product description High quality digital meter is used to diagnose and detect faulty components o..
1.990 ден.2.320 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
-17%
HOEGERT пневматски одвртувач 1/2", 1500Nm  HT4R623
Опис на производот Алатката е широко користена во гаражи, сервиси за гуми и механички работилници. ..
7.990 ден.9.640 ден.
без ДДВ: 6.771 ден.
-15%
HOEGERT сет алати HT1R432  ( 112 парчиња ) HOEGERT сет алати HT1R432  ( 112 парчиња )
Карактеристики • Сет приклучоци, битови и додатоци изработени од висококвалитетен легиран челик CrV..
6.290 ден.7.370 ден.
без ДДВ: 5.331 ден.
-38%
HOEGERT хидрауличен секач HT3B548
Опис на производот Рачен секач со хидрауличен цилиндар и заменливи вилици, дизајниран за сечење шип..
3.990 ден.6.430 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS