Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-33%
HOEGERT водоотпорна јакна TANGER HT5K248 HOEGERT водоотпорна јакна TANGER HT5K248
Produktbeschreibung Carefully made men’s rain jacket, parka type. High-quality materials provide du..
1.990 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.

Распродадено

-31%

Распродадено

HOEGERT дигитален мултиметар HT1E603 HOEGERT дигитален мултиметар HT1E603
Product description High quality digital meter is used to diagnose and detect faulty components o..
1.590 ден.2.320 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
-35%
HOEGERT количка за алат ( полна – 544 парчиња) HT7G050 HOEGERT количка за алат ( полна – 544 парчиња) HT7G050
Опис на производот Практична и пространа количка за алати со 7 фиоки и странична преграда. Цвр..
39.990 ден.61.990 ден.
без ДДВ: 33.890 ден.
-26%
HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
Опис на производот Практична и пространа количка за алати со 7 фиоки и странична преграда. Цвр..
60.750 ден.81.999 ден.
без ДДВ: 51.483 ден.
-20%
HOEGERT кримп алат за PEX цевки HT1P645
Опис на производот Рачна преса за стегање на конектори на цевки од типот PEX-AL-PEX и PE-RT-AL-PE-R..
7.990 ден.9.970 ден.
без ДДВ: 6.771 ден.
-20%
HOEGERT кримп клешта за MC4 споеви HT1P199
Product description An MC4 connector crimping pliers used in the assembly of photovoltaic panels ..
3.290 ден.4.120 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
-24%
HOEGERT кримп клешта со заменливи челусти HT1P177 HOEGERT кримп клешта со заменливи челусти HT1P177
Опис на производот Универзален сет на клешти за стегање на електрични конектори со 5 заменливи че..
2.590 ден.3.390 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
-31%
HOEGERT ласерско метро, 80м HT4M324
Product description Professional laser distance meter for measuring distances, volumes and interm..
2.990 ден.4.360 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
-25%
HOEGERT лежалка за работилница 100см  HT8G100
Опис на производот Лежалката за работилницата има ергономска, контурирана форма и потпирач за глава..
2.990 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
-20%
HOEGERT момент клуч (20-110 Nm) HT1W706 HOEGERT момент клуч (20-110 Nm) HT1W706
Characteristic made of chrome vanadium alloy steel; 1/2" square; 24 teeth ratchet mechanis..
3.260 ден.4.080 ден.
без ДДВ: 2.763 ден.
-20%
HOEGERT момент клуч (42-210 Nm) HT1W707 HOEGERT момент клуч (42-210 Nm) HT1W707
Карактеристики • изработен од челик од легура на хром ванадиум; • 1/2" приклучок; • механизам со ..
3.690 ден.4.620 ден.
без ДДВ: 3.127 ден.
-23%
HOEGERT момент клуч (5-25 Nm) HT1W701 HOEGERT момент клуч (5-25 Nm) HT1W701
Characteristic made of chrome vanadium alloy steel; 1/4 " 24 teeth ratchet mechanism; se..
2.990 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
-21%
HOEGERT момент клуч (50-350 Nm) HT1W708 HOEGERT момент клуч (50-350 Nm) HT1W708
Characteristic made of chrome vanadium alloy steel; 1/2" square; 24 teeth ratchet mechanis..
5.890 ден.7.490 ден.
без ДДВ: 4.992 ден.
-23%
HOEGERT одвртувач крцкалка со 35 додатоци HT1S101 HOEGERT одвртувач крцкалка со 35 додатоци HT1S101
Опис на производот Комплет кој се состои од крцкалка, 26 парчиња битови и 9 приклучоци. Сè е с..
990 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 839 ден.
-20%
HOEGERT пегла за лепење на пластични цевки HT1P680 HOEGERT пегла за лепење на пластични цевки HT1P680
Опис на производот Машината за заварување на термопластични цевки од 850 W, овозможува трајно поврз..
4.790 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 4.059 ден.
-23%
HOEGERT пневматска мазалица 12L HT4R795
Опис на производот Пневматската мазалица овозможува континуирано подмачкување под притисок на механ..
9.990 ден.12.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS