Градежен алат

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT клешта за обликување на профили, закеивена 80x35мм HT1P392 HOEGERT клешта за обликување на профили, закеивена 80x35мм HT1P392
Product description Intended for manual shaping and bending of metal sheets.   Character..
1.150 ден.
без ДДВ: 975 ден.
HOEGERT сет челични нитни со навој 150 парчиња HT8G505 HOEGERT сет челични нитни со навој 150 парчиња HT8G505
Опис на производот За трајно спојување на елементите се користат челични навртки за нитни. Имаат ме..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
HOEGERT подесив потпорен сталак за плочи за сува градба HT3B680 HOEGERT подесив потпорен сталак за плочи за сува градба HT3B680
Опис на производот Поддршка за лесно придржување на плочи. Корисно за поставување рамки, тавански п..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
HOEGERT вакумски држач за стакла, носивост 40 Кг HT4B315 HOEGERT вакумски држач за стакла, носивост 40 Кг HT4B315
Опис на производот Вакумски држач за стакла изработена од висококвалитетна пластика. Гумената вшмук..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
HOEGERT рачна преса за проширување на цевки HT1P628 HOEGERT рачна преса за проширување на цевки HT1P628
Опис на производот Пресата е наменета за рачно проширување на бакарни и алуминиумски цевки.Исклучит..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
HOEGERT секач со заштитен елемент 300mm HT3B700 HOEGERT секач со заштитен елемент 300mm HT3B700
Опис на производот Секач со должина од 300 mm со практичен штитник за раце. Дизајниран за сечење и ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
HOEGERT степенаста спирална бургија 4-32 mm HT6D326 HOEGERT степенаста спирална бургија 4-32 mm HT6D326
Опис на производот Степенаста  спирална дупчалка прилагодена за дупчење на  различни видо..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
HOEGERT продолжен кабел (3x2.5) 30м HT1E735
Опис на производот Висококвалитетниот, практичен продолжен кабел на барабан овозможува истовремено ..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
HOEGERT универзална пила за дрво и метал HT3S277 HOEGERT универзална пила за дрво и метал HT3S277
Опис на производот Универзална пила комплетирана со три заменливи сечила за метал и дрво Каракте..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
HOEGERT подвижно менгеме 125мм HT3B617
Опис на производот Ротационо браварско менгеме  дизајнирано за прицврстување на предмети рачно..
8.790 ден.
без ДДВ: 7.449 ден.
HOEGERT подвижно менгеме 150мм HT3B618
Опис на производот Ротационо браварско менгеме  дизајнирано за прицврстување на предмети рачно..
11.490 ден.
без ДДВ: 9.737 ден.
HOEGERT подвижно менгеме 200мм HT3B619
Опис на производот Ротационо браварско менгеме  дизајнирано за прицврстување на предмети рачно..
14.290 ден.
без ДДВ: 12.110 ден.
HOEGERT продолжен кабел 30м HT1E721 HOEGERT продолжен кабел 30м HT1E721
Опис на производот Висококвалитетниот, практичен продолжен кабел на барабан овозможува истовремено ..
4.890 ден.
без ДДВ: 4.144 ден.
HOEGERT продолжен кабел 20м HT1E720 HOEGERT продолжен кабел 20м HT1E720
Опис на производот Висококвалитетниот, практичен продолжен кабел на барабан овозможува истовремено ..
3.440 ден.
без ДДВ: 2.915 ден.
HOEGERT сет дупчалки-пили 5,6,8мм  HT6D336 HOEGERT сет дупчалки-пили 5,6,8мм  HT6D336
Опис на производот Комплет пили за дупчење со посебен дизајн за дупчење и сечење меко или тврдо дрв..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
HOEGERT круна за метал ( ø 40 mm ) HT6D417
Опис на производот За дупчење на проодни дупки во дрво, пластика, ѕидни плочи, нерѓосувачки челик и..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS