Сетови алат

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT сет битови (58-62 HRC) HT1S405 HOEGERT сет битови (58-62 HRC) HT1S405
Опис на производот Комплет од 40 парчиња битови: хексагонални, шестоаголни, торкс и spline. Изработ..
1.950 ден.
без ДДВ: 1.653 ден.
-13%
HOEGERT сет алати HT1R485 ( 53 pcs.) HOEGERT сет алати HT1R485 ( 53 pcs.)
Product description Set of 1/4” sockets, screwdriver bits, and accessories. Characteristics ..
2.190 ден.2.530 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
-13%
HOEGERT сет алати HT1R486 ( 63 парчиња ) HOEGERT сет алати HT1R486 ( 63 парчиња )
Опис на производот Комплет од 1/4” приклучоци и додатоци, 63 парчиња. Карактеристики • приклучо..
2.790 ден.3.190 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
-28%
HOEGERT сет алати ( 29 парчиња ) HT1R480 HOEGERT сет алати ( 29 парчиња ) HT1R480
Опис на производот Сет од 1/2” приклучоци и додатоци. Карактеристики • приклучоци и додатоци из..
3.290 ден.4.600 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
-15%
HOEGERT сет алати HT1R439 ( 131 парче )
Опис на производот Практичен сет на алати, 131 парче. Карактеристики • приклучоци, битови и д..
9.590 ден.11.240 ден.
без ДДВ: 8.127 ден.

Распродадено

-28%

Распродадено

HOEGERT сет алати HT1R444 ( 222 парчиња ) HOEGERT сет алати HT1R444 ( 222 парчиња )
Опис на производот Комплет приклучоци, битови и други додатоци од 1/4 ", 3/8", 1/2 ". Карак..
9.990 ден.13.840 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
-25%
HOEGERT сет алати HT1R440 ( 144 парчиња ) HOEGERT сет алати HT1R440 ( 144 парчиња )
Опис на производот Комплет приклучоци, битови и додатоци од 1/4 "и 1/2". Карактеристики • прикл..
5.990 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
-20%
HOEGERT сет алати HT1R432 ( 112 парчиња ) HOEGERT сет алати HT1R432 ( 112 парчиња )
Карактеристики • Сет приклучоци, битови и додатоци изработени од висококвалитетен легиран челик CrV..
5.890 ден.7.370 ден.
без ДДВ: 4.992 ден.
-15%
HOEGERT сет HT1R426 HOEGERT сет HT1R426
Карактеристики • Приклучоци, битови и додатоци изработени од висококвалитетен челик од легура на хр..
6.190 ден.7.290 ден.
без ДДВ: 5.246 ден.
-13%
HOEGERT сет алати HT1R425 HOEGERT сет алати HT1R425
Карактеристики • приклучоци, битови и додатоци изработени од висококвалитетен челик од легура на хр..
6.290 ден.7.190 ден.
без ДДВ: 5.331 ден.
-18%
HOEGERT сет HT1R416 ( 46 парчиња ) HOEGERT сет HT1R416 ( 46 парчиња )
Опис на производот Комплет приклучоци, битови и додатоци од 1/4". Карактеристики • приклучоци, ..
1.990 ден.2.420 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
-13%
HOEGERT сет битови HT1S404 ( 40 парчиња ) HOEGERT сет битови HT1S404 ( 40 парчиња )
Опис на производот Комплет од 10 мм приклучоци и битови - хекс, торкс и сплајн. Карактеристики ..
1.390 ден.1.590 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
-20%
HOEGERT сет алати HT1R470 ( 60 парчиња ) HOEGERT сет алати HT1R470 ( 60 парчиња )
Опис на производот Сет алати, битови и додатоци од 1/4 "и 1/2". Сите приклучоци се ковани во spline..
7.690 ден.9.620 ден.
без ДДВ: 6.517 ден.
-26%
HOEGERT сет HT1R478 ( 18 парчиња ) HOEGERT сет HT1R478 ( 18 парчиња )
Опис на производот Сет од приклучоци и додатоци. Сите приклучоци се ковани во spline стандардот, шт..
4.220 ден.5.690 ден.
без ДДВ: 3.576 ден.
-17%
HOEGERT сет алати 3/8" HT1R465 ( 36 парчиња ) HOEGERT сет алати 3/8" HT1R465 ( 36 парчиња )
Опис на производот Комплет приклучоци, битови и додатоци 3/8". Карактеристики • приклучоци и до..
5.290 ден.6.400 ден.
без ДДВ: 4.483 ден.
-21%
HOEGERT сет HT1R462 ( 38 парчиња ) HOEGERT сет HT1R462 ( 38 парчиња )
Опис на производ Комплет со приклучоци, битови и додатоци од 1/4". Карактеристики • приклучоци ..
2.190 ден.2.760 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS