Кутии за алат

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT мобилна кутија за алат HT7G081
Опис на производот Пренослива кутија за алат од 2 модуларни дела. Двата независни пространи модули ..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
HOEGERT метална кутија за алат 18”  HT7G077
Опис на производот Метална кутија за алати и мали делови. Цврстата конструкција гарантира издржливо..
2.450 ден.
без ДДВ: 2.076 ден.
HOEGERT метална кутија за алат 21”  HT7G078
Опис на производот Метална кутија за алати и мали делови. Цврстата конструкција гарантира издржливо..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT кутија за алат 18" HT7G061 HOEGERT кутија за алат 18" HT7G061
..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
HOEGERT кутија за алат 22" HT7G063 HOEGERT кутија за алат 22" HT7G063
  ..
1.750 ден.
без ДДВ: 1.483 ден.
HOEGERT  кутија за алат 25"  HT7G066 HOEGERT  кутија за алат 25"  HT7G066
  ..
1.950 ден.
без ДДВ: 1.653 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS