Мерен алат

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT мерна лента, фиберглас 20м HT4M477 HOEGERT мерна лента, фиберглас 20м HT4M477
Опис на производот Лентата изработена од висококвалитетен фиберглас обезбедува зголемена отпорност ..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.
HOEGERT мерна лента, фиберглас 30м HT4M478 HOEGERT мерна лента, фиберглас 30м HT4M478
Опис на производот Лентата изработена од висококвалитетен фиберглас обезбедува зголемена отпорност ..
620 ден.
без ДДВ: 525 ден.
HOEGERT мерна лента, фиберглас 50м HT4M479 HOEGERT мерна лента, фиберглас 50м HT4M479
Опис на производот Лентата изработена од висококвалитетен фиберглас обезбедува зголемена отпорност ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
HOEGERT мерна лента 50м HT4M475 HOEGERT мерна лента 50м HT4M475
Опис на производот Мерна лента за мерење и преземање мерења при теренски работи во тешко достапни о..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
HOEGERT безконтактен инфраред термометар -50 +550°C HT8G429 HOEGERT безконтактен инфраред термометар -50 +550°C HT8G429
Опис на производот Дигитален термометар дизајниран за бесконтактно мерење на температурата на предм..
1.950 ден.
без ДДВ: 1.653 ден.
HOEGERT алуминиумски статив за ласерски нивелатор 1/4"  HT4M079 HOEGERT алуминиумски статив за ласерски нивелатор 1/4"  HT4M079
Опис на производот Стативот за нивелатор го олеснува извршувањето на мерењата со ласерски нивелатор..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
HOEGERT ласерски нивелатор, црвен сноп 24м  HT4M071 HOEGERT ласерски нивелатор, црвен сноп 24м  HT4M071
Опис на производот Професионален нивелатор за прецизно дефинирање на вертикалната и хоризонталната ..
4.190 ден.
без ДДВ: 3.551 ден.
HOEGERT ласерски нивелатор, зелен сноп 23м  HT4M074 HOEGERT ласерски нивелатор, зелен сноп 23м  HT4M074
Опис на производот Професионален самонивелирачки вкрстен ласерски нивелатор за преци..
5.380 ден.
без ДДВ: 4.559 ден.
HOEGERT универзален мерач за профили HT4М218 HOEGERT универзален мерач за профили HT4М218
Опис на производот Универзалниот мерач на профил се користи за репродукција на специфични модели ил..
860 ден.
без ДДВ: 729 ден.
HOEGERT универзален мултиметар FULL-SMART pen type HT1E615 HOEGERT универзален мултиметар FULL-SMART pen type HT1E615
Опис на производот Дигиталниот мултиметар се користи за дијагностика и откривање на неисправни дело..
1.140 ден.
без ДДВ: 966 ден.
HOEGERT универзален дигитален мултиметар FULL-SMART HT1E605 HOEGERT универзален дигитален мултиметар FULL-SMART HT1E605
Опис на производот Дигиталниот мултиметар се користи за дијагностика и откривање на неисправни дело..
1.440 ден.
без ДДВ: 1.220 ден.
HOEGERT шублер HT4M270 HOEGERT шублер HT4M270
Опис на производ За внатрешно, надворешно и мерење на длабочина Карактеристики • челична констр..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
HOEGERT ласерско метро, 40м HT4M322
Опис на производ Професионален ласерски мерач на растојание за мерење растојанија, волумени и средн..
3.220 ден.
без ДДВ: 2.729 ден.
HOEGERT ласерско метро, 80м HT4M324
Product description Professional laser distance meter for measuring distances, volumes and interm..
4.360 ден.
без ДДВ: 3.695 ден.
HOEGERT безконтактен испитувач на напон HT1E630
Опис на производот Професионален индуктивен тестер на напон koj овозможува бесконтактна проверка да..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
HOEGERT дигитален мултиметар HT1E602
Опис на производот Дигиталниот мултиметар се користи за дијагностицирање и откривање на неисправни ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS