OUTLET

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-33%
HOEGERT водоотпорна јакна TANGER  HT5K248 HOEGERT водоотпорна јакна TANGER  HT5K248
Produktbeschreibung Carefully made men’s rain jacket, parka type. High-quality materials provide du..
1.990 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
-33%
HOEGERT поло памучна маица ( бела )  HT5K418
Product description White men's polo shirt with a classic cut. It is made of the highest quality co..
390 ден.580 ден.
без ДДВ: 331 ден.
-33%
HOEGERT поло памучна маица ( тегет )  HT5K428
Product description Navy blue men’s polo shirt with a classic cut. It is made of the highest qualit..
390 ден.580 ден.
без ДДВ: 331 ден.
-30%
HOEGERT работни сандали HT5K522 HOEGERT работни сандали HT5K522
Опис на производот Машки безбедносни сандали изработени во согласност со SB категоријата на обувки ..
1.240 ден.1.770 ден.
без ДДВ: 1.051 ден.
-30%
HOEGERT работни сандали HT5K520
Опис на производот Функционални работни сандали од II категорија, дизајнирани да ги заштитат стапал..
1.390 ден.1.990 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
-20%
HOEGERT работни чевли HT5K503
Product description Functional, Cat. 2 safety shoes for the protection of your feet against exter..
1.990 ден.2.490 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS