Механичарски алат

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT сет одрвртувачи и приклучоци HT1S100 HOEGERT сет одрвртувачи и приклучоци HT1S100
Опис на производот Рачка од шрафцигер со сет од 26 парчиња битови, 6 приклучоци и адаптер. Комплет ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
HOEGERT сет битови (58-62 HRC) HT1S405 HOEGERT сет битови (58-62 HRC) HT1S405
Опис на производот Комплет од 40 парчиња битови: хексагонални, шестоаголни, торкс и spline. Изработ..
1.950 ден.
без ДДВ: 1.653 ден.
HOEGERT клуч со зглобна крцкалка и заменливи адаптери HT1R395 HOEGERT клуч со зглобна крцкалка и заменливи адаптери HT1R395
Опис на производот За одвртување и затегнување на навојните споеви кои завршуваат со хексагонален и..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
HOEGERT сет одрвртувачи и приклучоци, 63 парчиња HT1S105 HOEGERT сет одрвртувачи и приклучоци, 63 парчиња HT1S105
Опис на производот Збир од шрафцигери, делови за шрафцигер и приклучоци со додатоци. Спакувано во п..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
HOEGERT рачна преса за проширување на цевки HT1P628 HOEGERT рачна преса за проширување на цевки HT1P628
Опис на производот Пресата е наменета за рачно проширување на бакарни и алуминиумски цевки.Исклучит..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
HOEGERT продолжен кабел (3x2.5) 30м HT1E735
Опис на производот Висококвалитетниот, практичен продолжен кабел на барабан овозможува истовремено ..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
HOEGERT одвртувач крцкалка со 35 додатоци HT1S101 HOEGERT одвртувач крцкалка со 35 додатоци HT1S101
Опис на производот Комплет кој се состои од крцкалка, 26 парчиња битови и 9 приклучоци. Сè е с..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
HOEGERT универзална пила за дрво и метал HT3S277 HOEGERT универзална пила за дрво и метал HT3S277
Опис на производот Универзална пила комплетирана со три заменливи сечила за метал и дрво Каракте..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
HOEGERT подвижно менгеме 125мм HT3B617
Опис на производот Ротационо браварско менгеме  дизајнирано за прицврстување на предмети рачно..
8.790 ден.
без ДДВ: 7.449 ден.
HOEGERT подвижно менгеме 150мм HT3B618
Опис на производот Ротационо браварско менгеме  дизајнирано за прицврстување на предмети рачно..
11.490 ден.
без ДДВ: 9.737 ден.
HOEGERT подвижно менгеме 200мм HT3B619
Опис на производот Ротационо браварско менгеме  дизајнирано за прицврстување на предмети рачно..
14.290 ден.
без ДДВ: 12.110 ден.
HOEGERT продолжен кабел 30м HT1E721 HOEGERT продолжен кабел 30м HT1E721
Опис на производот Висококвалитетниот, практичен продолжен кабел на барабан овозможува истовремено ..
4.890 ден.
без ДДВ: 4.144 ден.
HOEGERT продолжен кабел 20м HT1E720 HOEGERT продолжен кабел 20м HT1E720
Опис на производот Висококвалитетниот, практичен продолжен кабел на барабан овозможува истовремено ..
3.440 ден.
без ДДВ: 2.915 ден.
HOEGERT ударен одвртувач HT1S077
Опис на производот Ударен одвртувач 1/2" изработен од висококвалитетен хром-ванадиум челик. Вкупна..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
HOEGERT сет свиткани “С” клучеви HT1W599 HOEGERT сет свиткани “С” клучеви HT1W599
Опис на производот Комплет од прстенасти клучеви, 5 парчиња. Благодарение на специјалниот профил во..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
HOEGERT сет урезници и нарезници 32 парчиња HT3B582
Опис на производот Сетот е дизајниран за рачно навојување. Наменет е за професионална употреба. ..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS