РАЧЕН АЛАТ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT заменлива батерија за ударен одвртувач HT2E200 ( 4Ah / 20V ) HT2E211
Опис на производот Заменлива батерија дизајнирана за безжичен ударен одвртувач HT2E200 со широк опс..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
HOEGERT полнење за количка HT7G148
..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
HOEGERT полнење за количка HT7G147
..
6.280 ден.
без ДДВ: 5.322 ден.
HOEGERT полнење за количка HT7G146
..
5.160 ден.
без ДДВ: 4.373 ден.
HOEGERT полнење за количка HT7G145
..
3.020 ден.
без ДДВ: 2.559 ден.
HOEGERT леткум 60W HT2C306 HOEGERT леткум 60W HT2C306
Опис на производот Леткумот се користи за поврзување на метални материјали со меко лемење со помош ..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
HOEGERT леткум 100W HT2C308 HOEGERT леткум 100W HT2C308
Опис на производот Леткумот се користи за поврзување на метални материјали со меко лемење со помош ..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
HOEGERT сет ударни битови M5-M18 (Spline) HT6R006 HOEGERT сет ударни битови M5-M18 (Spline) HT6R006
Опис на производот Комплет ударни битови (Spline) препорачани за автомобилски и механички услуги. ..
2.850 ден.
без ДДВ: 2.415 ден.
HOEGERT нископрофилна хидраулична дигалка 2Т HT8G004 HOEGERT нископрофилна хидраулична дигалка 2Т HT8G004
Опис на производот Хидраулична дигалка со низок профил за домашна употреба, како и за професионални..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
HOEGERT работилничка светилка на склопување, USB полнење HT1E407 HOEGERT работилничка светилка на склопување, USB полнење HT1E407
Опис на производот Работилничка светилка што се преклопува корисна во секоја работилница, автомобил..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
HOEGERT подесив потпорен сталак за плочи за сува градба HT3B680 HOEGERT подесив потпорен сталак за плочи за сува градба HT3B680
Опис на производот Поддршка за лесно придржување на плочи. Корисно за поставување рамки, тавански п..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
HOEGERT вакумски држач за стакла, носивост 40 Кг HT4B315 HOEGERT вакумски држач за стакла, носивост 40 Кг HT4B315
Опис на производот Вакумски држач за стакла изработена од висококвалитетна пластика. Гумената вшмук..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
HOEGERT рачна пумпа за масло од буриња HT8G940
Опис на производот Професионална рачна пумпа наменета за собирање течни материи складирани во бурињ..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
-24%
HOEGERT кримп клешта со заменливи челусти HT1P177 HOEGERT кримп клешта со заменливи челусти HT1P177
Опис на производот Универзален сет на клешти за стегање на електрични конектори со 5 заменливи че..
2.590 ден.3.390 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212 HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212
Опис на производот Практичен и компактен безжичен одвртувач за сестрана употреба. Обезбедува прециз..
2.290 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
HOEGERT радапцигер за внатрешни лагери 12-38мм HT8G218 HOEGERT радапцигер за внатрешни лагери 12-38мм HT8G218
Опис на производот Извлекувачот на лежиштата овозможува лесно и брзо расклопување на тркалачките ле..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS