Колички за алат и полнења

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
HOEGERT работен ормар со 13 фиоки и ѕиден панел HT7G044
Опис на производот Многу простран ормар за алати со 13 фиоки и ѕиден панел за складирање алати и до..
44.990 ден.52.990 ден.
без ДДВ: 38.127 ден.
HOEGERT полнење за количка HT7G148
..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
HOEGERT полнење за количка HT7G147
..
6.280 ден.
без ДДВ: 5.322 ден.
HOEGERT полнење за количка HT7G146
..
5.160 ден.
без ДДВ: 4.373 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT полнење за количка HT7G145
..
3.020 ден.
без ДДВ: 2.559 ден.
HOEGERT количка за алат (празна) HT7G045 HOEGERT количка за алат (празна) HT7G045
Опис на производот Практичен ормар за алати со 6 фиоки за чување алати и додатоци. Може да се корис..
23.990 ден.
без ДДВ: 20.331 ден.
HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
Опис на производот Практична и пространа количка за алати со 7 фиоки и странична преграда. Цвр..
81.999 ден.
без ДДВ: 69.491 ден.
HOEGERT количка за алат ( полна – 544 парчиња) HT7G050 HOEGERT количка за алат ( полна – 544 парчиња) HT7G050
Опис на производот Практична и пространа количка за алати со 7 фиоки и странична преграда. Цвр..
61.990 ден.
без ДДВ: 52.534 ден.
-8%
HOEGERT количка за алат (полна - 214 парчиња)  HT7G056 HOEGERT количка за алат (полна - 214 парчиња)  HT7G056
Опис на производот Практичена количка за алат со 6 фиоки (од кои 5 полни). Може да се користи во ра..
44.990 ден.49.100 ден.
без ДДВ: 38.127 ден.
HOEGERT количка за алат (празна) HT7G049 HOEGERT количка за алат (празна) HT7G049
Опис на производот Практична и пространа количка за алат со 7 фиоки и страничен склад. Цврстата стр..
28.990 ден.
без ДДВ: 24.568 ден.
HOEGERT сет кутии за алат на тркалца HT7G080 HOEGERT сет кутии за алат на тркалца HT7G080
Опис на производ 3-делен, модуларен, мобилен сервисен кабинет. Три независни модули со кутија, фиок..
11.920 ден.
без ДДВ: 10.102 ден.
HOEGERT количка за алат HT7G046 - празна
Опис на производот Практична количка за алати со 6 фиоки за чување алати и додатоци. Карактерист..
24.990 ден.
без ДДВ: 21.178 ден.
HOEGERT полнење за количка HT7G120
    ..
3.190 ден.
без ДДВ: 2.703 ден.
HOEGERT полнење за количка HT7G121
    ..
3.300 ден.
без ДДВ: 2.797 ден.
HOEGERT полнење за количка HT7G122
    ..
1.430 ден.
без ДДВ: 1.212 ден.
HOEGERT полнење за количка HT7G123
    ..
2.220 ден.
без ДДВ: 1.881 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS