Електричарски алат

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT кримп клешта со заменливи челусти HT1P177 HOEGERT кримп клешта со заменливи челусти HT1P177
Опис на производот Универзален сет на клешти за стегање на електрични конектори со 5 заменливи че..
3.390 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
HOEGERT кримп клешта за затегање на чаури со тенки ѕидови 6-16 mm2 HT1P162
Опис на производот Кримп клешта за затегање на чаури со тенки ѕидови за кабели  за телекомуник..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
HOEGERT кримп клешта за изолирани кабелски завршетоци 0.5-2.5 mm2 HT1P160
Опис на производот Кримп клешти за стегање на изолирани терминали за телекомуникациски, електронски..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
HOEGERT безконтактен инфраред термометар -50 +550°C HT8G429 HOEGERT безконтактен инфраред термометар -50 +550°C HT8G429
Опис на производот Дигитален термометар дизајниран за бесконтактно мерење на температурата на предм..
1.950 ден.
без ДДВ: 1.653 ден.
HOEGERT сет изолирани одвртувачи 1000V, 8 парчиња HT1S998 HOEGERT сет изолирани одвртувачи 1000V, 8 парчиња HT1S998
Опис на производот Комплет VDE шрафцигери сертифицирани за работа на електрични жици под напон до..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
HOEGERT секач за кабли 600мм HT1P049
Опис на производот Ножици за сечење алуминиумски и бакарни едножилни и повеќежилни кабли. Сечат каб..
1.610 ден.
без ДДВ: 1.364 ден.
HOEGERT универзален мултиметар FULL-SMART pen type HT1E615 HOEGERT универзален мултиметар FULL-SMART pen type HT1E615
Опис на производот Дигиталниот мултиметар се користи за дијагностика и откривање на неисправни дело..
1.140 ден.
без ДДВ: 966 ден.
HOEGERT универзален дигитален мултиметар FULL-SMART HT1E605 HOEGERT универзален дигитален мултиметар FULL-SMART HT1E605
Опис на производот Дигиталниот мултиметар се користи за дијагностика и откривање на неисправни дело..
1.440 ден.
без ДДВ: 1.220 ден.
HOEGERT автоматска бланкерица со прилагодлива челуст HT1P187
Опис на производот Автоматска бланкерица со тесен профил што го олеснува пристапот до областите што..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
HOEGERT електричарски ножици HT1P040
Опис на производот Ножици за сечење изолација, жици, тенки кабли, лим, пластика, кожа и др. Кара..
430 ден.
без ДДВ: 364 ден.
HOEGERT сет прецизни одвртувачи HT1S272
Опис на производот Комплет од 1000 V прецизни шрафцигери сертифицирани за работа во живо. Комплетот..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
HOEGERT хидраулична преса за кабли 16-300мм2  HT1P169
Опис на производ Рачен алат за стегање со хидрауличен активатор, дизајниран за стегање на терминали..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
HOEGERT универзална клешта, 160mm, 1000V  HT1P903
Product description Insulated combination pliers ideal for cutting and bending wires and cables. Ce..
720 ден.
без ДДВ: 610 ден.
HOEGERT клешта за сечење кабли HT1P042
Product description For cutting single and multi-core cables and wires made of copper or aluminium...
540 ден.
без ДДВ: 458 ден.
HOEGERT леткум 60W HT2C302
Product description A soldering iron is used to connect metallic materials by soldering using tin..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
HOEGERT леткум 100W HT2C304
Product description A soldering iron is used to connect metallic materials by soldering using tin..
940 ден.
без ДДВ: 797 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS