Одвртувачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT сет изолирани одвртувачи 1000V, 8 парчиња  HT1S998 HOEGERT сет изолирани одвртувачи 1000V, 8 парчиња  HT1S998
Опис на производот Комплет VDE шрафцигери сертифицирани за работа на електрични жици под напон до..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
HOEGERT сет прецизни одвртувачи HT1S272
Опис на производот Комплет од 1000 V прецизни шрафцигери сертифицирани за работа во живо. Комплетот..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
HOEGERT фазомер HT1S982
Опис на производот За откривање на напон во жици и приклучоци. Карактеристики • за работа под н..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT фазомер HT1S981
Product description For detecting voltage in wires and sockets. Characteristics • for operati..
100 ден.
без ДДВ: 85 ден.
HOEGERT сет прецизни одвртувачи HT1S986
Product description A set of 1000 V precision screwdrivers certified for working under voltage. ..
1.040 ден.
без ДДВ: 881 ден.
HOEGERT сет изолирани одвртувачи HT1S996
Product description A set of 6 1000 V certified screwdrivers for working under voltage. The se..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
HOEGERT сет изолирани одвртувачи+фазомер HT1S994
Опис на производот Комплет од 4 парчиња 1000 V сертифицирани шрафцигери за работа под напон. Вклуче..
800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
HOEGERT изолиран одвртувач HT1S902 (2,5x75 mm) рамен
Product description 1000 V flat screwdrivers, approved for working under voltage. They are use..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
HOEGERT изолиран одвртувач HT1S903 (3x100 mm) рамен
Product description 1000 V flat screwdrivers, approved for working under voltage. They are use..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
HOEGERT изолиран одвртувач HT1S905 (5.5x125 mm) рамен
Product description 1000 V flat screwdrivers, approved for working under voltage. They are use..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
HOEGERT изолиран одвртувач HT1S960 (3x100 mm) рамен
Product description 1000 V flat screwdrivers, approved for working under voltage. Screwdriver ..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
HOEGERT изолиран одвртувач HT1S961 (4x100 mm) рамен
Product description 1000 V flat screwdrivers, approved for working under voltage. Screwdriver ..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
HOEGERT изолиран одвртувач HT1S962 (5.5x125 mm) рамен
Product description 1000 V flat screwdrivers, approved for working under voltage. Screwdriver ..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
HOEGERT изолиран одвртувач HT1S920 (PH2 60 mm)
Product description Phillips screwdrivers PH 1000 V, approved for working under voltage. They ..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
HOEGERT изолиран одвртувач HT1S922 (PH2 80 mm)
Product description Phillips screwdrivers PH 1000 V, approved for working under voltage. They ..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
HOEGERT изолиран одвртувач HT1S924 (PH2 100 mm)
Product description Phillips screwdrivers PH 1000 V, approved for working under voltage. They ..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS