Поврзувачки алат

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT леткум 60W  HT2C306 HOEGERT леткум 60W  HT2C306
Опис на производот Леткумот се користи за поврзување на метални материјали со меко лемење со помош ..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
HOEGERT леткум 100W  HT2C308 HOEGERT леткум 100W  HT2C308
Опис на производот Леткумот се користи за поврзување на метални материјали со меко лемење со помош ..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT пегла за лепење на пластични цевки HT1P680 HOEGERT пегла за лепење на пластични цевки HT1P680
Опис на производот Машината за заварување на термопластични цевки од 850 W, овозможува трајно поврз..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
HOEGERT летлампа со резервоар  HT2C501
Product description Gas soldering lamp for use in households, catering, fi shing, craft and automo..
1.510 ден.
без ДДВ: 1.280 ден.
HOEGERT хефталка HT2C002
Product description For stitching textile materials with a wooden or wood-like base. Characteris..
740 ден.
без ДДВ: 627 ден.
HOEGERT уред за топло лепење  HT2C108
Опис на производот Уред за топло топење на лепак – за лепење на дрво, прозорци, текстил, фолија, ха..
620 ден.
без ДДВ: 525 ден.
HOEGERT стапчиња лепипо за пиштол HT2C137
Product description Universal hot melt adhesive for gluing materials with an adhesive gun, incl.&nb..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
HOEGERT клешта за поп нитни HT2C152
Карактеристики • алуминиумско тело • издолжена предна глава, што го олеснува пристапот до тешко до..
1.090 ден.
без ДДВ: 924 ден.
HOEGERT клешта за поп нитни (250mm) HT2C154
Product description Two-hand riveter, short for steel and aluminum blind rivets. Widely used i..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
HOEGERT клешта за поп нитни (530mm) HT2C156
Product description Two-hand riveter, long for steel and aluminum blind rivets. Widely used in..
2.600 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
HOEGERT клешта за поп нитни со навој ( M3-M6) HT2C180
Characteristic aluminum body; four rivet nut tips: M3, M4, M5, M6; shoulder lock for easy ..
1.770 ден.
без ДДВ: 1.500 ден.
HOEGERT клешта за кнауф типли HT2C191
Characteristic aluminum body; for MOLLY screws; ergonomic rubber handle;   Te..
680 ден.
без ДДВ: 576 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS