Автомеханичарски алат

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT заменлива батерија за ударен одвртувач HT2E200 ( 4Ah / 20V ) HT2E211
Опис на производот Заменлива батерија дизајнирана за безжичен ударен одвртувач HT2E200 со широк опс..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
HOEGERT сет ударни битови M5-M18 (Spline) HT6R006 HOEGERT сет ударни битови M5-M18 (Spline) HT6R006
Опис на производот Комплет ударни битови (Spline) препорачани за автомобилски и механички услуги. ..
2.850 ден.
без ДДВ: 2.415 ден.
HOEGERT нископрофилна хидраулична дигалка 2Т HT8G004 HOEGERT нископрофилна хидраулична дигалка 2Т HT8G004
Опис на производот Хидраулична дигалка со низок профил за домашна употреба, како и за професионални..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
HOEGERT работилничка светилка на склопување, USB полнење HT1E407 HOEGERT работилничка светилка на склопување, USB полнење HT1E407
Опис на производот Работилничка светилка што се преклопува корисна во секоја работилница, автомобил..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
HOEGERT рачна пумпа за масло од буриња HT8G940
Опис на производот Професионална рачна пумпа наменета за собирање течни материи складирани во бурињ..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212 HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212
Опис на производот Практичен и компактен безжичен одвртувач за сестрана употреба. Обезбедува прециз..
2.290 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
HOEGERT радапцигер за внатрешни лагери 12-38мм HT8G218 HOEGERT радапцигер за внатрешни лагери 12-38мм HT8G218
Опис на производот Извлекувачот на лежиштата овозможува лесно и брзо расклопување на тркалачките ле..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
-23%
HOEGERT работилнички рефлектор, USB полнење HT1E430 HOEGERT работилнички рефлектор, USB полнење HT1E430
Опис на производот Пренослив рефлектор корисен во секоја работилница и на градилиште, особено за вр..
1.990 ден.2.590 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
HOEGERT сет битови (58-62 HRC) HT1S405 HOEGERT сет битови (58-62 HRC) HT1S405
Опис на производот Комплет од 40 парчиња битови: хексагонални, шестоаголни, торкс и spline. Изработ..
1.950 ден.
без ДДВ: 1.653 ден.
HOEGERT пиштол за воздух со манометар HT4R758 HOEGERT пиштол за воздух со манометар HT4R758
Опис на производот Воздушен пиштол за надувување тркала со манометар. Карактеристики • макс. ра..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
HOEGERT сет ударни продолжетоци, двострани 1/2" HT4R006 HOEGERT сет ударни продолжетоци, двострани 1/2" HT4R006
Опис на производот Комплет од иновативни двострани ударни приклучоци, вклучително и ударен продолже..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
HOEGERT сет ударни HEX приклучоци 1/2"  HT6R004 HOEGERT сет ударни HEX приклучоци 1/2"  HT6R004
Опис на производот Комплет HEX приклучоци за ударни битови препорачани за автомобилски и механички ..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
HOEGERT рачна преса за проширување на цевки HT1P628 HOEGERT рачна преса за проширување на цевки HT1P628
Опис на производот Пресата е наменета за рачно проширување на бакарни и алуминиумски цевки.Исклучит..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
HOEGERT сет ударни TORX приклучоци HT6R002 HOEGERT сет ударни TORX приклучоци HT6R002
Опис на производот TORX ударни приклучоци препорачани за автомобилски и механички услуги. Каракт..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
HOEGERT продолжен кабел (3x2.5) 30м HT1E735
Опис на производот Висококвалитетниот, практичен продолжен кабел на барабан овозможува истовремено ..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
HOEGERT работилничка светилка HT1E409 HOEGERT работилничка светилка HT1E409
Опис на производот Работилничка светилка корисна во секоја работилница, автомобил или дом, особено ..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS