Прилагодливи клучеви

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT прилагодлив клуч HT1P552
    Опис на производот Прилагодлив клуч од шведски тип дизајниран за водоводна и ..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.
HOEGERT прилагодлив клуч HT1P554
Product description Swedish type adjustable wrench designed for plumbing and mechanical work. ..
670 ден.
без ДДВ: 568 ден.
HOEGERT прилагодлив клуч HT1P556
Product description Swedish type adjustable wrench designed for plumbing and mechanical work. ..
870 ден.
без ДДВ: 737 ден.
HOEGERT прилагодлив клуч HT1P559
Product description Swedish type adjustable wrench designed for plumbing and mechanical work. ..
640 ден.
без ДДВ: 542 ден.
HOEGERT прилагодлив клуч HT1P560
Product description Swedish type adjustable wrench designed for plumbing and mechanical work. ..
830 ден.
без ДДВ: 703 ден.
HOEGERT прилагодлив клуч HT1P561
Product description. Adjustable wrench for plumbing and mechanical work. Widely used in servic..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
HOEGERT прилагодлив клуч HT1P563
Product description. Adjustable wrench for plumbing and mechanical work. Widely used in servic..
800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
HOEGERT прилагодлив клуч HT1P562 HOEGERT прилагодлив клуч HT1P562
Product description. Adjustable wrench for plumbing and mechanical work. Widely used in servic..
1.140 ден.
без ДДВ: 966 ден.
HOEGERT прилагодлив клуч HT1P564 HOEGERT прилагодлив клуч HT1P564
Опис на производот Прилагодлив клуч за работата со хидраулика и механика. Широко се користи во серв..
1.560 ден.
без ДДВ: 1.322 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS