Столарски алат

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT универзална пила за дрво и метал HT3S277 HOEGERT универзална пила за дрво и метал HT3S277
Опис на производот Универзална пила комплетирана со три заменливи сечила за метал и дрво Каракте..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
HOEGERT столарска стега 250 x 50mm HT3B904
Опис на производот Стегачите со шипки со лизгачки краци даваат одлично триење на работните површини..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
HOEGERT столарска стега 500 x 120mm HT3B909
Опис на производот Стегачите со шипки со лизгачки краци даваат одлично триење на работните површини..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
HOEGERT столарска стега 1000 x 120mm HT3B920
Опис на производот Стегачите со шипки со лизгачки краци даваат одлично триење на работните површини..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
HOEGERT сет дупчалки-пили 5,6,8мм  HT6D336 HOEGERT сет дупчалки-пили 5,6,8мм  HT6D336
Опис на производот Комплет пили за дупчење со посебен дизајн за дупчење и сечење меко или тврдо дрв..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
HOEGERT глодало за шарки 35мм HT6D320 HOEGERT глодало за шарки 35мм HT6D320
Опис на производот Производ дизајниран за дупчење на слепи дупки во иверки и дрвени основни материј..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
HOEGERT столарска клешта (180mm) HT1P350
Product description The nail pliers are perfect for carpentry, carpentry and roofing. For work..
410 ден.
без ДДВ: 347 ден.
HOEGERT столарска клешта ( 200mm) HT1P352
Product description The nail pliers are perfect for carpentry, carpentry and roofing. For work..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
HOEGERT чекан столарски 450г (фиберглас рачка) HT3B034
Description A carpenter’s hammer with a fibreglass handle for construction and repairs. Characte..
620 ден.
без ДДВ: 525 ден.
HOEGERT чекан столарски 450г (едноделно леен) HT3B035
Description A solid carpenter’s hammer for construction and repairs. Characteristics forge..
1.140 ден.
без ДДВ: 966 ден.
HOEGERT аголна стега со лента HT3B963
Опис на производот За затегање при лепење на рамки, полици, мебел и сл. Карактеристики • најлон..
570 ден.
без ДДВ: 483 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT аголна стега HT3B960
Product description The clamp enables precise clamping of glued elements at an angle of 90 °. ..
1.130 ден.
без ДДВ: 958 ден.
HOEGERT столарски триаголник HT4M215
Product description Roof angle used for the construction of wooden roof structures and other ca..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
HOEGERT столарски триаголник HT4M216
Опис на производот Столарскиот триаголник се користи за изградба на дрвени покривни конструкции и..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS