КОНТАКТ

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје
Тел:  +389 (02) 2401 015
Моб: +389 70 253 303
E-mail: info@kalin.com.mk

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Работно време:
Пон-Пет 09:00-18.00
Сабота 10:00-15:00

 

 

 

Не постојат производи/услуги во оваа категорија.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS