Дигалки и потпирачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-13%
HOEGERT ниско-профилна хидраулична дигалка 2Т ( крокодил )  HT8G004
Опис на производот Хидраулична дигалка со низок профил, за употреба во домашни гаражи, како и за пр..
6.990 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
HOEGERT хидраулична дигалка  5Т  HT8G022
Characteristic made of high quality materials; reinforced construction; TÜV certificate; ..
1.970 ден.
без ДДВ: 1.669 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT хидраулична дигалка  8Т  HT8G024
Characteristic made of high quality materials; reinforced construction; TÜV certificate; ..
2.280 ден.
без ДДВ: 1.932 ден.
-19%
HOEGERT ниско-профилна хидраулична дигалка 2.5Т ( крокодил ) HT8G006
Опис на производот Хидраулична дигалка со низок профил, за употреба во домашни гаражи, како и за пр..
12.990 ден.15.990 ден.
без ДДВ: 11.008 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT потпирач 3Т (2 парчиња)  HT8G053
Characteristic made of high quality materials; reinforced construction; TÜV certificate; ..
2.890 ден.
без ДДВ: 2.449 ден.
HOEGERT потпирач 6Т (2 парчиња)  HT8G056
Characteristic made of high quality materials; reinforced construction; TÜV certificate; ..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS