Специјален алат

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT клуч за аксијални спони за волан HT8G322 HOEGERT клуч за аксијални спони за волан HT8G322
Опис на производот Универзален клуч кој овозможува исклучување на внатрешниот спој на управувачката..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
HOEGERT универзален радапцигер HT8G364
Опис на производот Универзален радапцигер за ефикасно отстранување на запчаници, брегасти вратила и..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT магнетен држач 5.9 кг HT4R518 HOEGERT магнетен држач 5.9 кг HT4R518
Опис на производот Професионален магнетен држач за алат за работилница. Се прицврстува со два силни..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
HOEGERT тестер за притисок на вбризгување на гориво HT8G416 HOEGERT тестер за притисок на вбризгување на гориво HT8G416
Опис на производот Манометарот ви овозможува да направите прецизни мерења на вбризгување гориво во ..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
HOEGERT тестер за автомобилски осигурачи HT8G435 HOEGERT тестер за автомобилски осигурачи HT8G435
Опис на производот Мерачот на струја на автомобилот е суштински елемент за дијагностицирање на елек..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
HOEGERT рачен тестер за глицерин HT8G434 HOEGERT рачен тестер за глицерин HT8G434
Опис на производот Рачниот тестер е дизајниран да го тестира квалитетот на течноста за сопирачките...
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
HOEGERT тестер за непропусност на цилиндри HT8G413 HOEGERT тестер за непропусност на цилиндри HT8G413
Опис на производот Тестерот за непропусност на цилиндрите кај бензинските мотори ви овозможува да д..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
HOEGERT тестер за глицерин HT8G433
Опис на производот Електронски тестер наменет за тестирање на квалитетот на течноста за сопирачките..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
HOEGERT сет за чистење на лежишта на инјектори HT8G327 HOEGERT сет за чистење на лежишта на инјектори HT8G327
Опис на производот Комплет од 14 елементи за чистење на лежишта за инјектори по нивното расклопувањ..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
HOEGERT тестер за компресија на бензиски мотори HT8G412 HOEGERT тестер за компресија на бензиски мотори HT8G412
Опис на производот Манометарот за компресија во цилиндрите на бензинските мотори ви овозможува да н..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
HOEGERT алат за поставување на челични стеги за манжетни  HT8G349 HOEGERT алат за поставување на челични стеги за манжетни  HT8G349
Опис на производот Алатка за сигурно и ефикасно прицврстување на челични стеги за манжетни. Негов..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT тестер за притисок на масло  HT8G414 HOEGERT тестер за притисок на масло  HT8G414
Опис на производот Манометарот за притисок на маслото во цилиндрите на бензинските и дизел мотори..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
HOEGERT тестер за свеќички  HT8G430 HOEGERT тестер за свеќички  HT8G430
Опис на производот Тестерот овозможува лесна и брза дијагностика на свеќички без потреба да се раск..
3.690 ден.
без ДДВ: 3.127 ден.
HOEGERT тестер за дебелина на лак на возила HT8G427 HOEGERT тестер за дебелина на лак на возила HT8G427
Опис на производот Електронскиот мерач  ви овозможува да ја проверите дебелината на слојот на ..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
HOEGERT дигитален тестер за акумулатори HT8G620 HOEGERT дигитален тестер за акумулатори HT8G620
Опис на производот Дигитален тестер за проверка на нивото на полнење на батеријата. Ви овозможува д..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
HOEGERT тестер за инјектори HT8G432 HOEGERT тестер за инјектори HT8G432
Опис на производот Тестерот овозможува едноставна и брза дијагноза на системот за инјектирање. Можн..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS