Останато

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT рачна пумпа за масло од буриња HT8G940
Опис на производот Професионална рачна пумпа наменета за собирање течни материи складирани во бурињ..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212 HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212
Опис на производот Практичен и компактен безжичен одвртувач за сестрана употреба. Обезбедува прециз..
2.290 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
HOEGERT сет битови (58-62 HRC) HT1S405 HOEGERT сет битови (58-62 HRC) HT1S405
Опис на производот Комплет од 40 парчиња битови: хексагонални, шестоаголни, торкс и spline. Изработ..
1.950 ден.
без ДДВ: 1.653 ден.
HOEGERT рачна преса за проширување на цевки HT1P628 HOEGERT рачна преса за проширување на цевки HT1P628
Опис на производот Пресата е наменета за рачно проширување на бакарни и алуминиумски цевки.Исклучит..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
HOEGERT продолжен кабел (3x2.5) 30м HT1E735
Опис на производот Висококвалитетниот, практичен продолжен кабел на барабан овозможува истовремено ..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
-17%
HOEGERT работилничка светилка со база USB HT1E408 HOEGERT работилничка светилка со база USB HT1E408
Опис на производот Работилничка светилка корисна во секоја работилница, автомобил или дом, особено ..
1.890 ден.2.290 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
HOEGERT безконтактен инфраред термометар -50 +550°C HT8G429 HOEGERT безконтактен инфраред термометар -50 +550°C HT8G429
Опис на производот Дигитален термометар дизајниран за бесконтактно мерење на температурата на предм..
1.950 ден.
без ДДВ: 1.653 ден.
HOEGERT подвижно менгеме 125мм HT3B617
Опис на производот Ротационо браварско менгеме  дизајнирано за прицврстување на предмети рачно..
6.490 ден.
без ДДВ: 5.500 ден.
-20%
HOEGERT подвижно менгеме 150мм HT3B618
Опис на производот Ротационо браварско менгеме  дизајнирано за прицврстување на предмети рачно..
6.390 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 5.415 ден.
HOEGERT подвижно менгеме 200мм HT3B619
Опис на производот Ротационо браварско менгеме  дизајнирано за прицврстување на предмети рачно..
9.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
-18%
HOEGERT продолжен кабел 30м HT1E721 HOEGERT продолжен кабел 30м HT1E721
Опис на производот Висококвалитетниот, практичен продолжен кабел на барабан овозможува истовремено ..
3.990 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
HOEGERT продолжен кабел 20м HT1E720 HOEGERT продолжен кабел 20м HT1E720
Опис на производот Висококвалитетниот, практичен продолжен кабел на барабан овозможува истовремено ..
3.440 ден.
без ДДВ: 2.915 ден.
HOEGERT сет стругалки и куки  HT8G394 HOEGERT сет стругалки и куки  HT8G394
Опис на производот Стругалки, куки и шилец за отстранување на сите видови заптивки. Се користи за о..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
HOEGERT кабли за палење 600A  HT8G602 HOEGERT кабли за палење 600A  HT8G602
Опис на производот Кабли за палење на моторот во итен случај од надворешна батерија. Карактерист..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
HOEGERT батериска мини брусилка HT2E105 HOEGERT батериска мини брусилка HT2E105
Опис на производот Безжична мини брусилка за дупчење, брусење, полирање, глодање, гравирање, чистењ..
3.590 ден.
без ДДВ: 3.042 ден.
HOEGERT индустриски фен 2000W HT2C550 HOEGERT индустриски фен 2000W HT2C550
Опис на производот Фенот е дизајниран за отстранување на стари премази и бои, за поставување цевки ..
2.390 ден.
без ДДВ: 2.025 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS