Мазалици

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT ножна мазалица 6L HT8G912 HOEGERT ножна мазалица 6L HT8G912
Опис на производот Ножната мазалица може да се користи во тешката индустрија, земјоделството, граде..
3.790 ден.
без ДДВ: 3.212 ден.
-23%
HOEGERT пневматска мазалица 12L  HT4R795
Опис на производот Пневматската мазалица овозможува континуирано подмачкување под притисок на механ..
9.990 ден.12.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
HOEGERT еднорачна мазалица 600ml HT8G907
Опис на производот Рачна мазалица погодна за тешка индустрија, земјоделство, градежништво, како и з..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
HOEGERT еднорачна мазалица 400ml HT8G904
Опис на производот Рачна мазалица за работа со една рака за удобна употреба. Наменет за тешка индус..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
HOEGERT рачна мазалица 16L  HT8G913
Опис на производот Рачнта мазалица може да се користи во тешката индустрија, земјоделството, градеж..
3.550 ден.
без ДДВ: 3.008 ден.
HOEGERT пумпичка за подмачкување HT8G925
Опис на производот Пумпичка за подмачкување со масло. Карактеристики • проѕирен резервоар благо..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
HOEGERT црево за мазалица (8 x 300 mm) HT8G920
Product description Reinforced grease gun hose. Characteristic on both sides terminated ..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
HOEGERT црево за мазалица (11 x 300 mm) HT8G921
Product description Reinforced grease gun hose. Characteristic on both sides terminated ..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
HOEGERT еднорачна пиштолска мазалица (400cm3) HT8G905
Product description Hand workshop lubricator. Application: heavy industry, industrial machiner..
1.070 ден.
без ДДВ: 907 ден.
HOEGERT еднорачна мазалица (600cm3) HT8G908
Опис на производ Рачна радијална мазалица. Примена: тешка индустрија, индустриски машини, градежни ..
1.660 ден.
без ДДВ: 1.407 ден.
-20%
HOEGERT пневматска мазалица HT4R790 HOEGERT пневматска мазалица HT4R790
Карактеристики - потребен притисок 90 PSI / 6 Bar; - минимална потрошувачка на воздух 113 l / mi..
1.680 ден.2.110 ден.
без ДДВ: 1.424 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS