Леткуми

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT леткум 60W  HT2C302
Product description A soldering iron is used to connect metallic materials by soldering using tin..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
HOEGERT леткум 100W HT2C304
Product description A soldering iron is used to connect metallic materials by soldering using tin..
940 ден.
без ДДВ: 797 ден.
HOEGERT леткум  100W HT2C310
Опис на производот Лемилката се користи за поврзување на метални материјали со лемење со употреба н..
1.780 ден.
без ДДВ: 1.508 ден.
HOEGERT леткум 200W  HT2C311
Опис на производот Леткумот се користи за поврзување на метални материјали со лемење, со употреба н..
2.550 ден.
без ДДВ: 2.161 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS