Бланкерици

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT автоматска бланкерица со прилагодлива челуст HT1P187
Опис на производот Автоматска бланкерица со тесен профил што го олеснува пристапот до областите што..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
HOEGERT електричарски ножици HT1P040
Опис на производот Ножици за сечење изолација, жици, тенки кабли, лим, пластика, кожа и др. Кара..
430 ден.
без ДДВ: 364 ден.
HOEGERT повеќенаменска бланкерица HT1P103
Product description A universal stripper used to remove insulation jackets from telephone cables an..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
HOEGERT бланкерица HT1P186
Product description Automatic cutting and stripping tool for single and multi-core wires. Designed ..
1.730 ден.
без ДДВ: 1.466 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT нож за симнување изолација (бланкерица) HT1P102
Опис на производот Практичен универзален симнувач на изолација за коаксијални кабли и тркалезни каб..
930 ден.
без ДДВ: 788 ден.
HOEGERT автоматска бланкерица HT1P181
Опис на производот Автоматска клешта за соголување на едножилни и повеќежилни кабли, кои се користа..
1.210 ден.
без ДДВ: 1.025 ден.
HOEGERT автоматска бланкерица HT1P182
Опис на производот Автоматска клешта за соголување на едножилни и повеќежилни кабли, кои се користа..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
HOEGERT автоматска бланкерица HT1P188
Product description Automatic side stripping tool. Used for installation and assembly works in..
2.010 ден.
без ДДВ: 1.703 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS