Останато

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212 HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212
Опис на производот Практичен и компактен безжичен одвртувач за сестрана употреба. Обезбедува прециз..
2.290 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
HOEGERT рачна преса за проширување на цевки HT1P628 HOEGERT рачна преса за проширување на цевки HT1P628
Опис на производот Пресата е наменета за рачно проширување на бакарни и алуминиумски цевки.Исклучит..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
HOEGERT продолжен кабел (3x2.5) 30м HT1E735
Опис на производот Висококвалитетниот, практичен продолжен кабел на барабан овозможува истовремено ..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
HOEGERT универзална пила за дрво и метал HT3S277 HOEGERT универзална пила за дрво и метал HT3S277
Опис на производот Универзална пила комплетирана со три заменливи сечила за метал и дрво Каракте..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
HOEGERT подвижно менгеме 125мм HT3B617
Опис на производот Ротационо браварско менгеме  дизајнирано за прицврстување на предмети рачно..
6.490 ден.
без ДДВ: 5.500 ден.
-20%
HOEGERT подвижно менгеме 150мм HT3B618
Опис на производот Ротационо браварско менгеме  дизајнирано за прицврстување на предмети рачно..
6.390 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 5.415 ден.
HOEGERT подвижно менгеме 200мм HT3B619
Опис на производот Ротационо браварско менгеме  дизајнирано за прицврстување на предмети рачно..
9.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
-18%
HOEGERT продолжен кабел 30м HT1E721 HOEGERT продолжен кабел 30м HT1E721
Опис на производот Висококвалитетниот, практичен продолжен кабел на барабан овозможува истовремено ..
3.990 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
HOEGERT продолжен кабел 20м HT1E720 HOEGERT продолжен кабел 20м HT1E720
Опис на производот Висококвалитетниот, практичен продолжен кабел на барабан овозможува истовремено ..
3.440 ден.
без ДДВ: 2.915 ден.
-17%
HOEGERT сет урезници и нарезници 32 парчиња HT3B582
Опис на производот Сетот е дизајниран за рачно навојување. Наменет е за професионална употреба. ..
4.990 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
HOEGERT адаптер со ротирачки врв 1/2"  HT1S446 HOEGERT адаптер со ротирачки врв 1/2"  HT1S446
Опис на производот Држач за насадни клучеви  од 1/2" со прицврстувач од 1/4", дизајниран за ду..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
HOEGERT клуч за ормари HT1W760
Product description For applications with all common switch cabinets and locking systems for gas, w..
380 ден.
без ДДВ: 322 ден.
HOEGERT флексибилна рачка, 1/2", 380mm HT1A763
Characteristics 1/2" output drive; body made of high quality chromium-vanadium alloy steel; ..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
HOEGERT магнетни ленти (3 парчиња) HT4R521
Опис на производот Комплет од 3 магнетни ленти за закачување на алати. Дизајнирани за монтирање на ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
HOEGERT магнетни летви (2 парчиња) + тањир HT4R522
Product description A set of two magnetic strips for hanging tools and bowls for storing small pa..
1.640 ден.
без ДДВ: 1.390 ден.
HOEGERT клуч за ормари ( 9 во 1 ) HT1W761
Product description For applications with all common switch cabinets and locking systems for gas, w..
400 ден.
без ДДВ: 339 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS