Клучеви

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT сет битови (58-62 HRC) HT1S405 HOEGERT сет битови (58-62 HRC) HT1S405
Опис на производот Комплет од 40 парчиња битови: хексагонални, шестоаголни, торкс и spline. Изработ..
1.950 ден.
без ДДВ: 1.653 ден.
HOEGERT сет свиткани “С” клучеви HT1W599 HOEGERT сет свиткани “С” клучеви HT1W599
Опис на производот Комплет од прстенасти клучеви, 5 парчиња. Благодарение на специјалниот профил во..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
HOEGERT сет вилушкасто-окасти клучеви, 26 парчиња ( 6-32mm) HT1W496 HOEGERT сет вилушкасто-окасти клучеви, 26 парчиња ( 6-32mm) HT1W496
Опис на производот Комплет од дваесет и шест комбинирани клучеви. Карактеристики • клучеви изра..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT насаден клуч, 36mm, 1/2" (шестоаголен) HT1A236
Опис на производот Шестоаголен приклучок кој се користат за склопување на врски со навој со шестоаг..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
HOEGERT сет окасти клучеви ( 6-22mm), 8 парчиња HT1W598
Description Bi-hexagonal ring spanner set. Characteristics •    made of high quality ..
1.560 ден.
без ДДВ: 1.322 ден.
HOEGERT сет окасти торкс клучеви HT1W590
Product description TORX ring spanner set Characteristic made of CrV alloy steel; two-..
1.360 ден.
без ДДВ: 1.153 ден.
HOEGERT бит торкс HT1S846
Product description Torx screwdriver bits used in workshop and renovation works, made of high quali..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.
HOEGERT имбус со клизна Т-рачка HT1W846
Product description Hexagonal "T" knob in size from 3 mm to 8 mm. It allows you to act on a so..
710 ден.
без ДДВ: 602 ден.
HOEGERT држач за битови со клизна Т- рачка HT1W879
Product description "T" type knob with a sliding adapter. It allows you to act on a socket, sc..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
HOEGERT торкс клуч со клизна Т-рачка HT1W862
Product description "T" type torx handle, sizes T10 to T40. It allows you to act on a socket o..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
HOEGERT клуч за тркала HT8G310
Characteristic intended for passenger cars; 3 arms with caps: 17, 19 and 21 mm; 1/2 "shank..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
HOEGERT склопувачки клуч за тркала HT8G311
Карактеристики • наменети за патнички автомобили; • изработен од висококвалитетен челик од легура ..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
HOEGERT насаден клуч (8-32mm) HT1A408-432
Опис на производот Дванаесетоаголни насадни кчучеви. Оваа специјална форма овозможува овие приклучо..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.
HOEGERT вилушкасто окаст клуч (8-32mm) HT1W408-432
Product description Metric combination wrenches are used to unscrew and screw threaded connections ..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.
HOEGERT вилушкасто окаст клуч со крцкалка (7-32mm) HT1R007-032
Product description Ratchet combination wrenches are used to unscrew and screw threaded connections..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
HOEGERT сет битови HT1S400
Product description A set of accessories and tips for use in corded and cordless drills and impact ..
1.180 ден.
без ДДВ: 1.000 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS