HOEGERT сет алати HT1R440  ( 144 парчиња )
  • HOEGERT сет алати HT1R440  ( 144 парчиња )
  • HOEGERT сет алати HT1R440  ( 144 парчиња )

HOEGERT сет алати HT1R440 ( 144 парчиња )

6.490 ден.7.990 ден.
Производител: HOEGERT
Шифра на производ: 1R440
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Комплет приклучоци, битови и додатоци од 1/4 "и 1/2".

Карактеристики
• приклучоци, битови и додатоци изработени од висококвалитетен челик од легура на хром ванадиум;
• отпорен на деформација;
• ковани;
• крцкалки (72 заби) изработени од хром молибден челик дизајниран за тешки товари;
• спакуван во двобоен куфер со метални брави;
• практично, хоризонтално распоредување на елементите.

Сетот содржи
• 1/2" хексагонални приклучоци: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32, 36 mm
• 1/2" долги шестоаголни приклучоци: 14, 15, 17, 19 mm
• клучеви за свеќички 1/2 ": 16, 21 мм
• 1/2 " универзален зглоб
• Т 1/2" вртливо копче: 254 mm
• Продолжеток 1/2 "125 mm
• 1/2" крцкалка, 72 заби
• битови за шрафцигер 5/16", 30 mm:
SL8, SL10, SL12
PH3, PH4
PZ3, PZ4
Т40, Т45, Т50, Т55
H8, H10, H12, H14
• адаптер за приклучоци од 1/4".
• битови за шрафцигер 1/4":
SL4, SL5, SL5.5, SL6, SL8 mm
PH1, PH2
PZ1, PZ2
T8, T10, T15, 2xT20, 2xT25, T27, T30
TT8, TT10, TT15, TT20, TT25, TT27, / TT30
H3, H4, H5, H6
TH3, TH4, TH5, TH6
TORQ 6, 8, 10
М5, М6, М8
• 1/2" битен адаптер
• шестоаголни приклучоци: 1/4": 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm
• 1/4" долги шестоаголни приклучоци: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm
• битови за шрафцигер на 1/2" приклучок:
SL4, SL5.5, SL7
PH1, PH2
PZ1, PZ2
H3, H4, H5, H6
Т8, Т10, Т15, Т20, Т25, Т30
рачка на шрафцигер 1/4 ", 150 mm
• Т 1/4" копче: 115 mm
• продолжетоци 1/4 "50 и 100 mm
• флексибилен продолжеток 1/4" 150 mm
• 1/2 "универзален зглоб
• 1/4" крцкалка, 72 заби
• хексагонални приклучоци: 1,27 x 2, 1,5 x 2, 2,0 x 2, 2,5, 3,0 mm

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT HOEGERT сет алати HT1R440 ( 144 парчиња ) Опис на производот Комплет приклучоци, битови и додатоци од 1/4 "и 1/2". Карактеристики • приклучоци, битови и додатоци изработени од висококвалитетен челик од легура на хром ванадиум; • отпорен на деформација; • ковани; • крцкалки (72 заби) изработени од хром молибден челик дизајниран за тешки товари; • спакуван во двобоен куфер со метални брави; • практично, хоризонтално распоредување .. Category: Product #: 1R440 Regular price: 6.490 ден. 7.990
6.490
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS