HOEGERT

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT бургии за стакло и керамика HT6D084 ( 4mm )
Опис на производот Професионални дупчалки за стакло, керамички плочки и порцелан. Карактеристики..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
HOEGERT дигитален мултиметар HT1E600 HOEGERT дигитален мултиметар HT1E600
Опис на производот Дигитален мултиметар се користи за дијагностицирање и откривање на неисправни ел..
2.250 ден.
без ДДВ: 1.907 ден.
HOEGERT еднорачна мазалица (600cm3) HT8G908
Опис на производ Рачна радијална мазалица. Примена: тешка индустрија, индустриски машини, градежни ..
1.660 ден.
без ДДВ: 1.407 ден.
HOEGERT еднорачна пиштолска мазалица (400cm3) HT8G905
Product description Hand workshop lubricator. Application: heavy industry, industrial machiner..
1.070 ден.
без ДДВ: 907 ден.
-20%
HOEGERT пневматска мазалица HT4R790 HOEGERT пневматска мазалица HT4R790
Карактеристики - потребен притисок 90 PSI / 6 Bar; - минимална потрошувачка на воздух 113 l / mi..
1.680 ден.2.110 ден.
без ДДВ: 1.424 ден.
-18%
HOEGERT сет HT1R416 ( 46 парчиња ) HOEGERT сет HT1R416 ( 46 парчиња )
Опис на производот Комплет приклучоци, битови и додатоци од 1/4". Карактеристики • приклучоци, ..
1.990 ден.2.420 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
-15%
HOEGERT сет HT1R426 HOEGERT сет HT1R426
Карактеристики • Приклучоци, битови и додатоци изработени од висококвалитетен челик од легура на хр..
6.190 ден.7.290 ден.
без ДДВ: 5.246 ден.
-19%
HOEGERT сет HT1R460 ( 33 парчиња ) HOEGERT сет HT1R460 ( 33 парчиња )
Опис на производот Комплет додатоци и битови за употреба во дупчалки и ударни шрафцигери Каракте..
1.290 ден.1.590 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
-28%
HOEGERT сет HT1R462 ( 38 парчиња ) HOEGERT сет HT1R462 ( 38 парчиња )
Опис на производ Комплет со приклучоци, битови и додатоци од 1/4". Карактеристики • приклучоци ..
1.990 ден.2.760 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
-26%
HOEGERT сет HT1R478 ( 18 парчиња ) HOEGERT сет HT1R478 ( 18 парчиња )
Опис на производот Сет од приклучоци и додатоци. Сите приклучоци се ковани во spline стандардот, шт..
4.220 ден.5.690 ден.
без ДДВ: 3.576 ден.
-17%
HOEGERT сет алати 3/8" HT1R465 ( 36 парчиња ) HOEGERT сет алати 3/8" HT1R465 ( 36 парчиња )
Опис на производот Комплет приклучоци, битови и додатоци 3/8". Карактеристики • приклучоци и до..
5.290 ден.6.400 ден.
без ДДВ: 4.483 ден.
-13%
HOEGERT сет алати HT1R425 HOEGERT сет алати HT1R425
Карактеристики • приклучоци, битови и додатоци изработени од висококвалитетен челик од легура на хр..
6.290 ден.7.190 ден.
без ДДВ: 5.331 ден.
-20%
HOEGERT сет алати HT1R432 ( 112 парчиња ) HOEGERT сет алати HT1R432 ( 112 парчиња )
Карактеристики • Сет приклучоци, битови и додатоци изработени од висококвалитетен легиран челик CrV..
5.890 ден.7.370 ден.
без ДДВ: 4.992 ден.

Распродадено

-25%

Распродадено

HOEGERT сет алати HT1R440 ( 144 парчиња ) HOEGERT сет алати HT1R440 ( 144 парчиња )
Опис на производот Комплет приклучоци, битови и додатоци од 1/4 "и 1/2". Карактеристики • прикл..
5.990 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.

Распродадено

-28%

Распродадено

HOEGERT сет алати HT1R444 ( 222 парчиња ) HOEGERT сет алати HT1R444 ( 222 парчиња )
Опис на производот Комплет приклучоци, битови и други додатоци од 1/4 ", 3/8", 1/2 ". Карак..
9.990 ден.13.840 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
-20%
HOEGERT сет алати HT1R470 ( 60 парчиња ) HOEGERT сет алати HT1R470 ( 60 парчиња )
Опис на производот Сет алати, битови и додатоци од 1/4 "и 1/2". Сите приклучоци се ковани во spline..
7.690 ден.9.620 ден.
без ДДВ: 6.517 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS