Чекани и секири

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT чекан гумен 450г ( дрвена рачка ) HT3B044
Product description A rubber mallet with a wooden handle designed for masonry, tiling, brick pavi..
380 ден.
без ДДВ: 322 ден.
HOEGERT чекан пластичен 680г ( фиберглас рачка ) HT3B091
Product description A dead blow hammer with shot-filled head covered with non-marring rubber. Helpf..
620 ден.
без ДДВ: 525 ден.
HOEGERT чекан браварски 800г (фиберглас рачка)  HT3B028
Product description A nail hammer with a fibreglass handle for construction and repairs. Charact..
760 ден.
без ДДВ: 644 ден.
HOEGERT ѕидарски чекан 600г (фиберглас рачка) HT3B030
Опис на производот Чекан за шајки со рачка од фиберглас за градежништво и поправки. Карактеристи..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
HOEGERT чекан столарски 450г (фиберглас рачка) HT3B034
Description A carpenter’s hammer with a fibreglass handle for construction and repairs. Characte..
620 ден.
без ДДВ: 525 ден.
HOEGERT чекан столарски 450г (едноделно леен) HT3B035
Description A solid carpenter’s hammer for construction and repairs. Characteristics forge..
1.140 ден.
без ДДВ: 966 ден.
HOEGERT чекан 1000g ( дрвена рачка)  HT3B010
Product description Locksmith hammer with a wooden handle for renovation and construction works. ..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
HOEGERT чекан 300g ( дрвена рачка) HT3B003
Product description Locksmith's hammer with wooden handle for renovation and construction works. ..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.
HOEGERT чекан 500g ( дрвена рачка) HT3B005
Product description Locksmith's hammer with wooden handle for renovation and construction works. ..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT чекан 300g (фиберглас рачка) HT3B023
Product description A metalwork hammer with fiberglass handle for renovation and construction work...
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.
HOEGERT чекан 500g (фиберглас рачка) HT3B025
Product description A metalwork hammer with fiberglass handle for renovation and construction work...
610 ден.
без ДДВ: 517 ден.
HOEGERT чекан ѕидарски  600g (едноделно лиен) HT3B031
Product description Monolithic carpenter's hammer for renovation and construction works. Charact..
1.210 ден.
без ДДВ: 1.025 ден.
HOEGERT гумен чекан 680g HT3B052
Product description A rubber hammer with a fiberglass handle for masonry, tiling, paving, renovatio..
660 ден.
без ДДВ: 559 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS