Останато

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT сет челични нитни со навој 150 парчиња HT8G505 HOEGERT сет челични нитни со навој 150 парчиња HT8G505
Опис на производот За трајно спојување на елементите се користат челични навртки за нитни. Имаат ме..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
HOEGERT подесив потпорен сталак за плочи за сува градба HT3B680 HOEGERT подесив потпорен сталак за плочи за сува градба HT3B680
Опис на производот Поддршка за лесно придржување на плочи. Корисно за поставување рамки, тавански п..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
HOEGERT вакумски држач за стакла, носивост 40 Кг HT4B315 HOEGERT вакумски држач за стакла, носивост 40 Кг HT4B315
Опис на производот Вакумски држач за стакла изработена од висококвалитетна пластика. Гумената вшмук..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
HOEGERT рачна преса за проширување на цевки HT1P628 HOEGERT рачна преса за проширување на цевки HT1P628
Опис на производот Пресата е наменета за рачно проширување на бакарни и алуминиумски цевки.Исклучит..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
HOEGERT продолжен кабел (3x2.5) 30м HT1E735
Опис на производот Висококвалитетниот, практичен продолжен кабел на барабан овозможува истовремено ..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
HOEGERT подвижно менгеме 125мм HT3B617
Опис на производот Ротационо браварско менгеме  дизајнирано за прицврстување на предмети рачно..
6.490 ден.
без ДДВ: 5.500 ден.
HOEGERT подвижно менгеме 150мм HT3B618
Опис на производот Ротационо браварско менгеме  дизајнирано за прицврстување на предмети рачно..
7.990 ден.
без ДДВ: 6.771 ден.
HOEGERT подвижно менгеме 200мм HT3B619
Опис на производот Ротационо браварско менгеме  дизајнирано за прицврстување на предмети рачно..
9.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
HOEGERT продолжен кабел 30м HT1E721 HOEGERT продолжен кабел 30м HT1E721
Опис на производот Висококвалитетниот, практичен продолжен кабел на барабан овозможува истовремено ..
4.890 ден.
без ДДВ: 4.144 ден.
HOEGERT продолжен кабел 20м HT1E720 HOEGERT продолжен кабел 20м HT1E720
Опис на производот Висококвалитетниот, практичен продолжен кабел на барабан овозможува истовремено ..
3.440 ден.
без ДДВ: 2.915 ден.
-38%
HOEGERT хидрауличен секач HT3B548
Опис на производот Рачен секач со хидрауличен цилиндар и заменливи вилици, дизајниран за сечење шип..
3.990 ден.6.430 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
HOEGERT рачна преса за конусно проширување на цевки 3-19мм HT1P626
Опис на производот Преса за рачно проширување на цевки од челик, обоени метали, алуминиум и пластик..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
HOEGERT рачен виткач за бакарни и алуминиумски цевки (6.3-8.0-10.0mm) HT1P630 HOEGERT рачен виткач за бакарни и алуминиумски цевки (6.3-8.0-10.0mm) HT1P630
Опис на производот Рачен виткач за бакарни (Cu) и алуминиумски (Al) цевки. Се користи за монтажа на..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
HOEGERT рачна преса за конусно проширување на цевки HT1P627
Product description Press for manual expansion of pipes made of steel, non-ferrous metals, alumin..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
HOEGERT апликатор за полиуретанска пена HT4R425
Product description A gun designed for polyurethane foam. Recommended for insulating, sealing and g..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
HOEGERT секач за стакло HT3B670
Description Cutter for cutting glass, panes, and mirrors. Characteristics six interchangea..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS