Бургии

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT степенаста спирална бургија 4-32 mm HT6D326 HOEGERT степенаста спирална бургија 4-32 mm HT6D326
Опис на производот Степенаста  спирална дупчалка прилагодена за дупчење на  различни видо..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
HOEGERT сет дупчалки-пили 5,6,8мм  HT6D336 HOEGERT сет дупчалки-пили 5,6,8мм  HT6D336
Опис на производот Комплет пили за дупчење со посебен дизајн за дупчење и сечење меко или тврдо дрв..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
HOEGERT круна за метал ( ø 40 mm ) HT6D417
Опис на производот За дупчење на проодни дупки во дрво, пластика, ѕидни плочи, нерѓосувачки челик и..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.
HOEGERT круна за метал ( ø 44 mm ) HT6D420
Опис на производот За дупчење на проодни дупки во дрво, пластика, ѕидни плочи, нерѓосувачки челик и..
530 ден.
без ДДВ: 449 ден.
HOEGERT круна за метал ( ø 51 mm ) HT6D424
Опис на производот За дупчење на проодни дупки во дрво, пластика, ѕидни плочи, нерѓосувачки челик и..
560 ден.
без ДДВ: 475 ден.
HOEGERT круна за метал ( ø 57 mm ) HT6D429
Опис на производот За дупчење на проодни дупки во дрво, пластика, ѕидни плочи, нерѓосувачки челик и..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
HOEGERT круна за метал ( ø 60 mm ) HT6D431
Опис на производот За дупчење на проодни дупки во дрво, пластика, ѕидни плочи, нерѓосувачки челик и..
760 ден.
без ДДВ: 644 ден.
HOEGERT сет степенасти дупчаки HT6D325 HOEGERT сет степенасти дупчаки HT6D325
Опис на производот Сет дупчалки со 3 чекори, погодни за дупчење на разни видови челик, обоени метал..
1.420 ден.
без ДДВ: 1.203 ден.
HOEGERT глодало за шарки 35мм HT6D320 HOEGERT глодало за шарки 35мм HT6D320
Опис на производот Производ дизајниран за дупчење на слепи дупки во иверки и дрвени основни материј..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
HOEGERT степенаста бургија 4-39мм HT6D324 HOEGERT степенаста бургија 4-39мм HT6D324
Опис на производот Степенаста бургија прилагодена за дупчење во разни видови челик, обоени метали, ..
1.170 ден.
без ДДВ: 992 ден.
HOEGERT сет бургии за метал HT6D180
Опис на производот Комплетот бургии овозможува дупчење во метал, леано железо, обоени метали и ствр..
400 ден.
без ДДВ: 339 ден.
HOEGERT сет бургии за бетон HT6D378
Product description Set of drill bits intended for drilling in concrete, brick, and stone. Cha..
370 ден.
без ДДВ: 314 ден.
HOEGERT бургија HEX со прифат за бетонска круна, 110mm HT6D494
Product description Adapter for cemented carbide hole-saw drill bits with HEX handle. Cha..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.
HOEGERT бургија SDS Max со прифат за бетонска круна, 160mm HT6D492
Product description Adapter for cemented carbide hole-saw drill bits with SDS+ handle. Charact..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
HOEGERT круна за бетон ( 65mm ) HT6D484
Product description Hole-saw drill bits are designed to bore holes in hard concrete materials. C..
1.090 ден.
без ДДВ: 924 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS