Длета и избивачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT секач со заштитен елемент 300mm  HT3B700 HOEGERT секач со заштитен елемент 300mm  HT3B700
Опис на производот Секач со должина од 300 mm со практичен штитник за раце. Дизајниран за сечење и ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
HOEGERT сет длета и избивачи HT3B713
A set of five pieces of chisels, punches and drift punches. Set for cutting, scoring and punching ha..
760 ден.
без ДДВ: 644 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT сет длета и избивачи HT3B710
Product description A set of 6 pieces of cutters, punch and? Knockouts. Designed for cutt..
800 ден.
без ДДВ: 678 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT сет длета и избивачи HT3B712
Опис на производот Комплет од 12 парчиња секачи, удирачи и избивачи. Дизајниран за сечење, пробивањ..
1.380 ден.
без ДДВ: 1.169 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS