Клучеви за филтри за масло

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

HOEGERT сет клучеви за филтри за масло (14 парчиња )  HT8G306
Опис на производот Комплет од 14 клучеви за филтер за масло наменети за професионална употреба во р..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT сет клучеви за филтри за масло (30 парчиња) HT8G307
Опис на производот Сет од 30 клучеви за филтри за масло за професионална употреба во работилници и ..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT клуч за филтри за малсо (73-85mm) HT8G302
Characteristic band wrench for oil filters; spring steel strip; the tape has tabs that lim..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT клуч со ланче   HT1P548
Characteristic key length 300 mm; chain length 430 mm; for pipes with a maximum diameter o..
1.430 ден.
без ДДВ: 1.212 ден.
HOEGERT универзален клуч за филтри за малсо HT8G305
Карактеристики • наменети за работилници и услуги; • изработен од висококвалитетен челик со три по..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS