Стегачи за пружини

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

HOEGERT стегач за пружини McPherson HT8G248
Опис на производот Стегачот е дизајниран за расклопување и монтажа на пружини McPherson во повеќето..
12.290 ден.
без ДДВ: 10.415 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT стегач за пружини (2 парчиња) HT8G245
Characteristic intended for workshops and services; for dismantling suspension springs; do..
1.700 ден.
без ДДВ: 1.441 ден.
HOEGERT стегач за пружини (3 парчиња) HT8G246
Characteristic intended for workshops and services; for dismantling suspension springs; pr..
2.480 ден.
без ДДВ: 2.102 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT стегач за пружини (2 парчиња) HT8G247
Characteristic intended for workshops and services; for dismantling suspension springs; pr..
1.700 ден.
без ДДВ: 1.441 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS