ОРМАРИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Работен ормар H2000хW950хD450мм PT026 Работен ормар H2000хW950хD450мм PT026
Опис на производот PT026 е работен ормар кој комбинира функционален дизајн со ефективни карактерист..
44.990 ден.
без ДДВ: 38.127 ден.
Работен ормар H2000хW950хD450мм PT022 Работен ормар H2000хW950хD450мм PT022
Опис на производот PT022 е работен ормар кој комбинира функционален дизајн со ефективни карактерист..
34.990 ден.
без ДДВ: 29.653 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS