Радапцигери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT радапцигер за внатрешни лагери  12-38мм  HT8G218 HOEGERT радапцигер за внатрешни лагери  12-38мм  HT8G218
Опис на производот Извлекувачот на лежиштата овозможува лесно и брзо расклопување на тркалачките ле..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
HOEGERT универзален радапцигер  HT8G364
Опис на производот Универзален радапцигер за ефикасно отстранување на запчаници, брегасти вратила и..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
HOEGERT сет за отстранување на лагери и запчаници 16 парчиња HT8G258
Опис на производот Комплетот е дизајниран за отстранување на лагери, запчаници, макари, вратила и д..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
HOEGERT радапцигер за брисачи HT8G251 HOEGERT радапцигер за брисачи HT8G251
Description The universal puller is an ideal device for removing wipers, clamps, alternator beari..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT радапцигер за зглобови HT8G230
Product description The puller is mainly used to work with anti-roll bars and torsion bars. ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
HOEGERT екстрактор за спони (22 x 300 mm) HT8G240
Characteristic intended for workshops and services; for unfastening joints; forged; maxi..
620 ден.
без ДДВ: 525 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT екстрактор за спони ( 27 x 300 mm ) HT8G241
Characteristic intended for workshops and services; for unfastening joints; forged; maxi..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
HOEGERT универзален сет за демонтажа на лагери HT8G250
Карактеристики • наменети за работилници и сервиси; • за демонтажа на лагери; • ковани; • вклуче..
960 ден.
без ДДВ: 814 ден.
HOEGERT радапцигер со две рамења (3 "/ 75 mm) HT8G200
Characteristic made of high quality chrome vanadium alloy steel; forged; maximum width: ..
670 ден.
без ДДВ: 568 ден.
HOEGERT радапцигер со две рамења (4" / 100 mm) HT8G201
Characteristic made of high quality chrome vanadium alloy steel; forged; maximum width: ..
820 ден.
без ДДВ: 695 ден.
HOEGERT радапцигер со две рамења (6 "/ 150 mm) HT8G202
Characteristic made of high quality chrome vanadium alloy steel; forged; maximum width: ..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
HOEGERT радапцигер со две рамења (8" / 200 mm) HT8G203
Characteristic made of high quality chrome vanadium alloy steel; forged; maximum width: ..
2.300 ден.
без ДДВ: 1.949 ден.
HOEGERT радапцигер со три рамења (3 "/ 75 mm) HT8G205
Characteristic intended for workshops and services; made of high quality chrome vanadium all..
900 ден.
без ДДВ: 763 ден.
HOEGERT радапцигер со три рамења (4" / 100 mm) HT8G206
Characteristic intended for workshops and services; made of high quality chrome vanadium all..
1.150 ден.
без ДДВ: 975 ден.
HOEGERT радапцигер со три рамења (6 "/ 150 mm) HT8G207
Characteristic intended for workshops and services; made of high quality chrome vanadium all..
1.710 ден.
без ДДВ: 1.449 ден.
HOEGERT радапцигер со три рамења (8" / 200 mm) HT8G208
Characteristic intended for workshops and services; made of high quality chrome vanadium all..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS