РАБОТНИ МАСИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Количка за алат со 8 фиоки ( празна )  PT001 Количка за алат со 8 фиоки ( празна )  PT001
Карактеристики • Димензии H996xW710xD500 mm • Тежина без додатоци 58 кг. • DKP и HRP лим материја..
25.990 ден.
без ДДВ: 22.025 ден.
Работна маса H2020хW2000хD730мм  PT036 Работна маса H2020хW2000хD730мм  PT036
Опис на производот PT036 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактерист..
110.990 ден.
без ДДВ: 94.059 ден.
Работна маса H2020хW3720хD530мм PT033 Работна маса H2020хW3720хD530мм PT033
Опис на производот PT033 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактерист..
172.990 ден.
без ДДВ: 146.602 ден.
Работна маса H2020хW2480хD530 мм PT019 Работна маса H2020хW2480хD530 мм PT019
Опис на производот PT019 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактерист..
143.990 ден.
без ДДВ: 122.025 ден.
Работна маса H2020хW1860хD530мм PT006 Работна маса H2020хW1860хD530мм PT006
Опис на производот PT006 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактерист..
114.990 ден.
без ДДВ: 97.449 ден.
Работна маса H2020хW1860хD530мм PT002 Работна маса H2020хW1860хD530мм PT002
Опис на производот PT002 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактерист..
110.990 ден.
без ДДВ: 94.059 ден.
Работна маса H2050xW3700xD730mm PT072 Работна маса H2050xW3700xD730mm PT072
Опис на производот PT072 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактерист..
154.990 ден.
без ДДВ: 131.347 ден.
Работна маса H2050xW2500xD730mm PT052 Работна маса H2050xW2500xD730mm PT052
Опис на производот PT052 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактерист..
129.990 ден.
без ДДВ: 110.161 ден.
Работна маса H2050xW2000xD730mm PT051 Работна маса H2050xW2000xD730mm PT051
Опис на производот PT051 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактерист..
99.990 ден.
без ДДВ: 84.737 ден.
Работна маса H2050xW1400xD730 mm  PT066 Работна маса H2050xW1400xD730 mm  PT066
Опис на производот PT066 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактерист..
72.990 ден.
без ДДВ: 61.856 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS