EINHELL

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
EINHELL батериски рачен циркулар TP-CS 18/190 Li BL - Solo EINHELL батериски рачен циркулар TP-CS 18/190 Li BL - Solo
Опис на производот Безжичната рачна кружна пила Einhell TP-CS 18/190 Li BL-Solo е моќен член на сем..
10.740 ден.
без ДДВ: 9.102 ден.
EINHELL батериски пиштол за фарбање TC-SY 18/60 Li-Solo EINHELL батериски пиштол за фарбање TC-SY 18/60 Li-Solo
Опис на производот Безжичниот систем за прскање бои Einhell TC-SY 18/60 Li-Solo е погоден за прскањ..
4.790 ден.
без ДДВ: 4.059 ден.
EINHELL електро пневматска дупчалка TC-RH 800 4F EINHELL електро пневматска дупчалка TC-RH 800 4F
Опис на производот Ротациониот чекан Einhell TC-RH 800 4F е помошник од 800 W со четири основни фун..
7.290 ден.
без ДДВ: 6.178 ден.
EINHELL батериски мултифункционален алат VARRITO EINHELL батериски мултифункционален алат VARRITO
Опис на производот Безжичната мултифункционална алатка на Einhell Varrito е флексибилен, висококвал..
5.490 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
EINHELL батериска убодна пила TC-JS 18 Li-Solo EINHELL батериска убодна пила TC-JS 18 Li-Solo
Опис на производот Безжичната убодна пила Einhell TC-JS 18 Li е секогаш подготвена за работа кога с..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
EINHELL батериски индустриски фен TE-HA 18 Li - Solo EINHELL батериски индустриски фен TE-HA 18 Li - Solo
Опис на производот Einhell безжичен пиштол за топол воздух TE-HA 18 Li-Solo е флексибилен член на и..
4.690 ден.
без ДДВ: 3.975 ден.
EINHELL батериска штафилица за гипс картон TE-DY 18 Li-Solo EINHELL батериска штафилица за гипс картон TE-DY 18 Li-Solo
Опис на производот Безжичната штрафилица за гипс картон Einhell TE-DY 18 Li-Solo обезбедува прецизн..
5.100 ден.
без ДДВ: 4.322 ден.
EINHELL батериска штрафилица со 3 глави TE-CD 12/1 3X-Li (1x2,0 Ah) EINHELL батериска штрафилица со 3 глави TE-CD 12/1 3X-Li (1x2,0 Ah)
Опис на производот Безжичната дупчалка Einhell TE-CD 12/1 3X-Li (1x2,0 Ah) 12 V овозможува: две ала..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
EINHELL eлектричен рачен циркулар TC-CS 1400 EINHELL eлектричен рачен циркулар TC-CS 1400
Опис на производот Рачната кружна пила TC-CS 1400 е многу моќна DIY алатка и разноврсен помошник на..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
EINHELL батериска пневматска дупчалка HEROCCO 18/20 EINHELL батериска пневматска дупчалка HEROCCO 18/20
Опис на производот Батериската пневматска дупчалка Herocco 18/20 на Einhell е сигурен изведувач: за..
13.990 ден.
без ДДВ: 11.856 ден.
EINHELL батериски ударен одвртувач IMPAXXO 18/400 EINHELL батериски ударен одвртувач IMPAXXO 18/400
Опис на производот Батерискиот ударен одвртувач Impaxxo 18/400 без напор се справува  со голем..
10.790 ден.
без ДДВ: 9.144 ден.
EINHELL индустриска правосмукалка (мокро/суво) TE-VC 1925 SA EINHELL индустриска правосмукалка (мокро/суво) TE-VC 1925 SA
Опис на производот Einhell TE-VC 1925 SA е правосмукалка за влажно и суво која  обезбедува дла..
11.390 ден.
без ДДВ: 9.653 ден.
EINHELL сет полнач+батерија 18V 2,5Ah PXC Starter Kit EINHELL сет полнач+батерија 18V 2,5Ah PXC Starter Kit
Опис на производот Einhell 18V 2,5Ah PXC Starter Kit е идеална основа за започнување или проширувањ..
2.100 ден.
без ДДВ: 1.780 ден.
EINHELL стабилен циркулар TC-TS 254 U EINHELL стабилен циркулар TC-TS 254 U
Опис на производот Einhell TC-TS 254 U е статилен циркулар  со високи перформанси за изведувањ..
13.490 ден.
без ДДВ: 11.432 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS