HOGERT

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT перач под висок притисок 120 Bar HT2E400 HOEGERT перач под висок притисок 120 Bar HT2E400
Опис на производот Издржливата и ефикасна машина за перење под притисок е дизајнирана да се справи ..
8.490 ден.
без ДДВ: 7.195 ден.
HOEGERT заменлива батерија за ударен одвртувач HT2E200 ( 4Ah / 20V ) HT2E211
Опис на производот Заменлива батерија дизајнирана за безжичен ударен одвртувач HT2E200 со широк опс..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212 HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212
Опис на производот Практичен и компактен безжичен одвртувач за сестрана употреба. Обезбедува прециз..
2.290 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
HOEGERT батериска мини брусилка HT2E105 HOEGERT батериска мини брусилка HT2E105
Опис на производот Безжична мини брусилка за дупчење, брусење, полирање, глодање, гравирање, чистењ..
3.590 ден.
без ДДВ: 3.042 ден.
HOEGERT ударен батериски одвртувач 400Nm HT2E200 ( без четкички ) HOEGERT ударен батериски одвртувач 400Nm HT2E200 ( без четкички )
Опис на производот Акумулаторски ударен одвртувач со вртежен момент од 400 Nm и со заменлива б..
9.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS