Светилки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT работилничка светилка на склопување, USB полнење HT1E407 HOEGERT работилничка светилка на склопување, USB полнење HT1E407
Опис на производот Работилничка светилка што се преклопува корисна во секоја работилница, автомобил..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
HOEGERT работилнички рефлектор, USB полнење HT1E430 HOEGERT работилнички рефлектор, USB полнење HT1E430
Опис на производот Пренослив рефлектор корисен во секоја работилница и на градилиште, особено за вр..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
HOEGERT работилничка светилка HT1E409 HOEGERT работилничка светилка HT1E409
Опис на производот Работилничка светилка корисна во секоја работилница, автомобил или дом, особено ..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
HOEGERT работилничка светилка со база USB  HT1E408 HOEGERT работилничка светилка со база USB  HT1E408
Опис на производот Работилничка светилка корисна во секоја работилница, автомобил или дом, особено ..
2.290 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
HOEGERT светилка LED ( USB ) HT1E425 HOEGERT светилка LED ( USB ) HT1E425
Опис на производот LED светилката е погодна за секоја работилница, автомобил или дом, особено за вр..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
HOEGERT светилка (LED)  HT1E402
Characteristic COB LED 3W main lighting providing good illumination of the workplace and a ran..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
HOEGERT џебна алуминиумска светилка (LED)  HT1E424
Карактеристики • напојување 1 * AA / 1 * 14500 3,7 V (без вклучени батерии); • LED осветлување од ..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
HOEGERT светилка за на глава (LED)  HT1E420
Characteristic power supply 3x AAA 1.5 V (without batteries); 3 W LED lighting ensuring good..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
HOEGERT светилка (LED)  HT1E406
Product description Inspection flashlight useful in every workshop, car or home. It has a magn..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
HOEGERT пренослива светилка (LED)  HT1E410
Characteristic LED 5 W lighting ensuring good settlement of the workplace and range up to 20 m..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS