Пневматска опрема

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT пиштол за фарбање со горен канистер 100ml HT4R718 HOEGERT пиштол за фарбање со горен канистер 100ml HT4R718
Опис на производот Сенаменски пиштол за фарбање дизајниран за фарбање на материјали и делови што тр..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
HOEGERT сет ударни битови M5-M18 (Spline) HT6R006 HOEGERT сет ударни битови M5-M18 (Spline) HT6R006
Опис на производот Комплет ударни битови (Spline) препорачани за автомобилски и механички услуги. ..
2.850 ден.
без ДДВ: 2.415 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT пиштол за воздух со манометар HT4R758 HOEGERT пиштол за воздух со манометар HT4R758
Опис на производот Воздушен пиштол за надувување тркала со манометар. Карактеристики • макс. ра..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
HOEGERT сет ударни продолжетоци, двострани 1/2" HT4R006 HOEGERT сет ударни продолжетоци, двострани 1/2" HT4R006
Опис на производот Комплет од иновативни двострани ударни приклучоци, вклучително и ударен продолже..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
HOEGERT сет ударни HEX приклучоци 1/2"  HT6R004 HOEGERT сет ударни HEX приклучоци 1/2"  HT6R004
Опис на производот Комплет HEX приклучоци за ударни битови препорачани за автомобилски и механички ..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
HOEGERT сет ударни TORX приклучоци HT6R002 HOEGERT сет ударни TORX приклучоци HT6R002
Опис на производот TORX ударни приклучоци препорачани за автомобилски и механички услуги. Каракт..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
HOEGERT пневматски одвртувач, ултра краток 1/2" 680Nm  HT4R626 HOEGERT пневматски одвртувач, ултра краток 1/2" 680Nm  HT4R626
Опис на производот Компактен, ултра-краток пневматски ударен одвртувач со широк спектар на примена ..
7.190 ден.
без ДДВ: 6.093 ден.
HOEGERT пневматска мазалица 12L HT4R795
Опис на производот Пневматската мазалица овозможува континуирано подмачкување под притисок на механ..
12.990 ден.
без ДДВ: 11.008 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT магнетен држач 5.9 кг HT4R518 HOEGERT магнетен држач 5.9 кг HT4R518
Опис на производот Професионален магнетен држач за алат за работилница. Се прицврстува со два силни..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT пневматска ексцентрична брусилка HT4R652 HOEGERT пневматска ексцентрична брусилка HT4R652
Опис на производот Пневматската ексцентрична брусилка со колектор за прашина се снабдува со проток ..
3.390 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
HOEGERT сет долги ударни клучеви 1/2"  HT4R049
Product description Set of 1/2” long impact sockets, comprised of 15 elements. Characteristics..
4.780 ден.
без ДДВ: 4.051 ден.
HOEGERT пневматски одвртувач 1/2", 1500Nm HT4R623
Опис на производот Алатката е широко користена во гаражи, сервиси за гуми и механички работилници. ..
9.640 ден.
без ДДВ: 8.169 ден.
HOEGERT пневматска крцкалка, 1/2", 61Nm HT4R630
Карактеристики • наменетa за тешки работи во вулканизациски и автомобилски работилници; • обезбеду..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT пневматска дупчалка HT4R635
Карактеристики • наменет за работилници и работи за реновирање; • за дупчење дупки со максимален д..
2.570 ден.
без ДДВ: 2.178 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT пневматска полирка, права HT4R650
Карактеристики • се користи во автомобилски сервиси и индустрија, наменета за сечење, полирање и ме..
1.640 ден.
без ДДВ: 1.390 ден.
-20%
HOEGERT пневматска полирка, аголна HT4R651
Опис на производот Пневматската орбитална брусалка е ефикасна и професионална алатка наменета за ра..
2.590 ден.3.230 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS