Контакт

Локација

Адреса:
КАЛИН ГРОУП ДОО
БУЛЕВАР 3-ТА МАКЕДОНСКА БРИГАДА БР.41 ЛОК.9
АЕРОДРОМ
1000 СКОПЈЕ
Телефон:
+389 (02)2401015 /+38970253303

Контакт формулар

Име:


Адреса на е-пошта:


Порака:


Внесете го кодот во полето:


Ги прочитав и се согласувам со Политика за приватност
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS