Момент клучеви

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT момент клуч 1/2", 20-120Nm, 72 заби  HT1W712 HOEGERT момент клуч 1/2", 20-120Nm, 72 заби  HT1W712
Опис на производот Момент клучот се користи за затегнување на завртките со соодветен вртежен моме..
3.890 ден.
без ДДВ: 3.297 ден.
HOEGERT момент клуч 1/2", 40-220Nm, 72 заби  HT1W713 HOEGERT момент клуч 1/2", 40-220Nm, 72 заби  HT1W713
Опис на производот Момент клучот се користи за затегнување на завртките со соодветен вртежен момент..
4.190 ден.
без ДДВ: 3.551 ден.
HOEGERT момент клуч 1/2", 60-330Nm, 72 заби  HT1W714 HOEGERT момент клуч 1/2", 60-330Nm, 72 заби  HT1W714
Опис на производот Момент клучот се користи за затегнување на завртките со соодветен вртежен момент..
4.290 ден.
без ДДВ: 3.636 ден.
HOEGERT момент клуч (5-25 Nm) HT1W701 HOEGERT момент клуч (5-25 Nm) HT1W701
Characteristic made of chrome vanadium alloy steel; 1/4 " 24 teeth ratchet mechanism; se..
3.890 ден.
без ДДВ: 3.297 ден.
HOEGERT момент клуч (20-110 Nm) HT1W706 HOEGERT момент клуч (20-110 Nm) HT1W706
Characteristic made of chrome vanadium alloy steel; 1/2" square; 24 teeth ratchet mechanis..
4.080 ден.
без ДДВ: 3.458 ден.
HOEGERT момент клуч (42-210 Nm) HT1W707 HOEGERT момент клуч (42-210 Nm) HT1W707
Карактеристики • изработен од челик од легура на хром ванадиум; • 1/2" приклучок; • механизам со ..
4.620 ден.
без ДДВ: 3.915 ден.
HOEGERT момент клуч (50-350 Nm) HT1W708 HOEGERT момент клуч (50-350 Nm) HT1W708
Characteristic made of chrome vanadium alloy steel; 1/2" square; 24 teeth ratchet mechanis..
7.490 ден.
без ДДВ: 6.347 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS