HOEGERT количка за алат (полна - 214 парчиња)  HT7G056
 • HOEGERT количка за алат (полна - 214 парчиња)  HT7G056
 • HOEGERT количка за алат (полна - 214 парчиња)  HT7G056
 • HOEGERT количка за алат (полна - 214 парчиња)  HT7G056
 • HOEGERT количка за алат (полна - 214 парчиња)  HT7G056
 • HOEGERT количка за алат (полна - 214 парчиња)  HT7G056
 • HOEGERT количка за алат (полна - 214 парчиња)  HT7G056

HOEGERT количка за алат (полна - 214 парчиња) HT7G056

44.990 ден.49.100 ден.
Шифра на производ: 7G056
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Практичена количка за алат со 6 фиоки (од кои 5 полни). Може да се користи во работилница за автомобили или во гаража на секој ентузијаст направи сам.

Карактеристики
• 6 фиоки што се извлекуваат: 4 фиоки x 75 mm високи и 2 фиоки x 154 mm;
• водилки за фиоки со механизам изработени од висококвалитетни материјали;
• безбедносна блокада што штити од автоматско извлекување на фиоката;
• ПВЦ тркала 5×1,24” со топчести лежишта;
• две вртливи тркалца, што овозможуваат количката да се движи слободно;
• количката може да се заклучи против ненамерно движење;
• заклучен со клуч, вклучени 2 клуча;
• армирани-ABS рабови;
• може да се користи во работилница за автомобили или во гаража на секој ентузијаст направи сам.

Количката ги содржи следните полнења:
HT7G120, HT7G121, HT7G122, HT7G124, HT7G125, HT7G126, HT7G127, HT7G128, HT7G130, HT7G131, HT7G132, HT7G133, HT7G134, HT7G135, HT7G137.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT количка за алат (полна - 214 парчиња) HT7G056 Опис на производот Практичена количка за алат со 6 фиоки (од кои 5 полни). Може да се користи во работилница за автомобили или во гаража на секој ентузијаст направи сам. Карактеристики • 6 фиоки што се извлекуваат: 4 фиоки x 75 mm високи и 2 фиоки x 154 mm; • водилки за фиоки со механизам изработени од висококвалитетни материјали; • безбедносна блокада што штити од автоматско извлекување на.. Category: Product #: 7G056 Regular price: 44.990 ден. 49.100
44.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS