HOEGERT кримп клешта за затегање на чаури со тенки ѕидови 6-16 mm2 HT1P162

HOEGERT кримп клешта за затегање на чаури со тенки ѕидови 6-16 mm2 HT1P162

2.490 ден.
Шифра на производ: 1P162
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Кримп клешта за затегање на чаури со тенки ѕидови за кабели  за телекомуникациски, електронски и други монтажни работи.

Карактеристики
• изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик
• за големини на жици кои се движат од 6 до 16 mm2 (10-6 AWG)
• опција за ослободување за висок квалитет на стегање
• практични и лесни
• профилирана рачка за удобно и сигурно држење

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT кримп клешта за затегање на чаури со тенки ѕидови 6-16 mm2 HT1P162 Опис на производот Кримп клешта за затегање на чаури со тенки ѕидови за кабели  за телекомуникациски, електронски и други монтажни работи. Карактеристики • изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик • за големини на жици кои се движат од 6 до 16 mm2 (10-6 AWG) • опција за ослободување за висок квалитет на стегање • практични и лесни • профилирана рачка за удобно и сигурно држење .. Category: Product #: 1P162 Regular price: 2.490 ден. 2.490
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS