HOEGERT сет алати HT1R444  ( 222 парчиња )
  • HOEGERT сет алати HT1R444  ( 222 парчиња )
  • HOEGERT сет алати HT1R444  ( 222 парчиња )

HOEGERT сет алати HT1R444 ( 222 парчиња )

13.840 ден.
Производител: HOEGERT
Шифра на производ: 1R444
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Комплет приклучоци, битови и други додатоци од 1/4 ", 3/8", 1/2 ".

Карактеристики
• приклучоци, битови и додатоци изработени од висококвалитетен легиран челик CrV;
• отпорни на деформација;
• ковани;
• крцкалки со 72 заби изработени од легиран челик CrMo и механизам со зголемена издржливоста и прецизноста на работата;
• спакувани во двобоен куфер со метални токи и шарки;
• практично, хоризонтално уредување на поединечните елементи.

Сетот содржи
• битови 5/16", 30 mm:
T25, T27x2, T30x2, T35x2, T40x3, T45x2, T50x2
H5.5, H6x2, H7, H8
SL6, SL6.5, SL8 mm
PH3, PH4
PZ3, PZ4
М5, М6, М8, М10
• битови 1/4"
SL4, SL5.5, SL6.5, SL7 mm
PH1, PH2, PH3
PZ1, PZ2, PZ3
Т8, Т9, Т10, Т15, Т20, Т25, Т27, Т30
TT8, TT9, TT10, TT15, TT20, TT25, TT27, TT30
H3, H4, H5, H6
• битови 1/4", 25 mm:
SL4, SL5, SL6, SL8 mm
PH1, PH2
PZ1, PZ2
Т8, Т10, Т15, Т20, Т25, Т30, Т40
TT8, TT10, TT15, TT20, TT25, TT30, TT40
М5, М6, М8
TRI-WING 1, 2, 3
TORQ 6, 8, 10
SQUERE 1, 2
SPANNER 4, 6, 8
H3, H4, H5, H6
TH3, TH4, TH5, TH6
• 1/4" хекс приклучоци: 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm
• 1/4" долги шестоаголни приклучоци: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 mm
• Torx 1/4" приклучоци: E4, E5, E6, E7, E8
• 1/4 "универзален зглоб
• 1/4 " „T“-рачка, 115 mm
• рачка од шрафцигер за приклучоци од 1/4".
• рачка на шрафцигер за 1/4 "битови
• држач за битови 1/4“,
• продолжетоци 1/4“, 50 и 100 mm
• 1/4" крцкалка, 72 заби
• хекс приклучоци: 1,27x2, 1,5x2, 2,0x2, 2,5x2, 3,0x2, 4,0x2, 5,0x2 mm
• 3/8" хекс приклучоци: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mm
• 3/8" долги шестоаголни приклучоци: 10, 11, 12, 13, 14, 15 mm
• Torx 3/8" приклучоци: E8, E10, E12, E14, E16
• додаток за свеќички 3/8“, 18 mm
• 3/8 "универзален зглоб
• 3/8 "продолжеток, 125 mm
• 3/8 "рачка за 5/16" битови
• 3/8" крцкалка, 72 заби
• 1/2" хекс приклучоци: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32 mm
• 1/2" долги шестоаголни приклучоци: 16, 17, 18, 19, 22 mm
• Torx 1/2" приклучоци: E18, E20, E22, E24
• Torx 1/2": T55, T60
• клучеви за свеќички 1/2 ": 16, 21 мм
• 1/2 "универзален зглоб
• 1/2" продолжетоци: 125, 250 mm
• 1/2" адаптер
• 1/2" крцкалка, 72 заби
• 1/2 "држач за 5/16" битови
• комбинирани клучеви: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT HOEGERT сет алати HT1R444 ( 222 парчиња ) Опис на производот Комплет приклучоци, битови и други додатоци од 1/4 ", 3/8", 1/2 ". Карактеристики • приклучоци, битови и додатоци изработени од висококвалитетен легиран челик CrV; • отпорни на деформација; • ковани; • крцкалки со 72 заби изработени од легиран челик CrMo и механизам со зголемена издржливоста и прецизноста на работата; • спакувани во двобоен куфер со метални токи и шарки.. Category: Product #: 1R444 Regular price: 13.840 ден. 13.840
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS