HOEGERT ниско-профилна хидраулична дигалка 2.5Т ( крокодил ) HT8G006

HOEGERT ниско-профилна хидраулична дигалка 2.5Т ( крокодил ) HT8G006

12.990 ден.15.990 ден.
Шифра на производ: 8G006
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Хидраулична дигалка со низок профил, за употреба во домашни гаражи, како и за професионални работилници. Таа е совршена за спортски автомобили со ниска суспензија поради нискиот профил. Дигалката има тркала, што ја прави поудобна за користење. Структурата на уредот е зајакната со држачи, што резултира со висока издржливост. Изработена е од валан челичен лим. Дигалката има голем потег на хидрауличниот цилиндар и истата е фабрички наполнета со хидраулично масло - подготвена за употреба.

Карактеристики
• изработени од висококвалитетни материјали
• армирана структура
• TÜV сертификат
• капацитет на подигање 2,5 тони
• опсег на кревање 85-455 mm
• 4 тркала, вкл. 2 тркала на задната оска
• доаѓа со долга рачка за кревање за удобно работење.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT ниско-профилна хидраулична дигалка 2.5Т ( крокодил ) HT8G006 Опис на производот Хидраулична дигалка со низок профил, за употреба во домашни гаражи, како и за професионални работилници. Таа е совршена за спортски автомобили со ниска суспензија поради нискиот профил. Дигалката има тркала, што ја прави поудобна за користење. Структурата на уредот е зајакната со држачи, што резултира со висока издржливост. Изработена е од валан челичен лим. Дигалката има голем.. Category: Product #: 8G006 Regular price: 12.990 ден. 15.990
12.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS