Количка за алат со 8 фиоки ( празна )  PT001
  • Количка за алат со 8 фиоки ( празна )  PT001
  • Количка за алат со 8 фиоки ( празна )  PT001
  • Количка за алат со 8 фиоки ( празна )  PT001

Количка за алат со 8 фиоки ( празна ) PT001

25.990 ден.
Шифра на производ: PT001
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики
• Димензии H996xW710xD500 mm
• Тежина без додатоци 58 кг.
• DKP и HRP лим материјал. (0,80 – 1,20 mm)
• Електростатска прашкаста облога.
• RAL7016 (темно сива) и RAL3020 (црвена) 
• Големина на масата W685xD475 mm
• Комплет индустриски тркала со средна големина (R100) (2 со сопирачки, 2 фиксни)
• Количката има 8 фиоки со следниве димензии: 
  6 фиоки со висина 66mm  (внатрешни димензии:H53xW408xD566mm)
  1 фиоки со висина 132mm (внатрешни димензии:H119xW408xD566mm)
  1 фиокa со висина 200mm (внатрешни димензии:H185xW408xD566mm)

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Количка за алат со 8 фиоки ( празна ) PT001 Карактеристики • Димензии H996xW710xD500 mm • Тежина без додатоци 58 кг. • DKP и HRP лим материјал. (0,80 – 1,20 mm) • Електростатска прашкаста облога. • RAL7016 (темно сива) и RAL3020 (црвена)  • Големина на масата W685xD475 mm • Комплет индустриски тркала со средна големина (R100) (2 со сопирачки, 2 фиксни) • Количката има 8 фиоки со следниве димензии:    6 фиоки со висина 66mm  (внатре.. Category: Product #: PT001 Regular price: 25.990 ден. 25.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS