HOEGERT количка за алат HT7G046 - празна

HOEGERT количка за алат HT7G046 - празна

24.990 ден.
Производител: HOEGERT
Шифра на производ: 7G046
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Практична количка за алати со 6 фиоки за чување алати и додатоци.

Карактеристики
• 6 фиоки на извлекување: 4 фиоки, високи 75 mm и 2 фиоки, високи 154 mm;
• водилки за фиоки со механизмот направен од висококвалитетни материјали;
• безбедносна брава што спречува фиоката да се излизга автоматски;
• ПВЦ тркала со големина 5х1,25" со топчести лежишта;
• бравата може да се заклучи пред да се премести;
• заклучување на количката, вклучени 2 клуча;
• оптоварување: 25 kg тесна фиока, 35 kg широка фиока;
• перфорирани ѕидови кои овозможуваат употреба на дополнителна опрема и додатоци;
• армирани ABS пластичени агли.

Технички податоци
760x460x910 mm

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT HOEGERT количка за алат HT7G046 - празна Опис на производот Практична количка за алати со 6 фиоки за чување алати и додатоци. Карактеристики • 6 фиоки на извлекување: 4 фиоки, високи 75 mm и 2 фиоки, високи 154 mm; • водилки за фиоки со механизмот направен од висококвалитетни материјали; • безбедносна брава што спречува фиоката да се излизга автоматски; • ПВЦ тркала со големина 5х1,25" со топчести лежишта; • бравата може да се з.. Category: Product #: 7G046 Regular price: 24.990 ден. 24.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS