HOEGERT сет битови HT1S404  ( 40 парчиња )
  • HOEGERT сет битови HT1S404  ( 40 парчиња )
  • HOEGERT сет битови HT1S404  ( 40 парчиња )

HOEGERT сет битови HT1S404 ( 40 парчиња )

1.390 ден.1.590 ден.
Производител: HOEGERT
Шифра на производ: 1S404
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Комплет од 10 мм приклучоци и битови - хекс, торкс и сплајн.

Карактеристики
• приклучоци и додатоци изработени од висококвалитетен челик од легура на хром ванадиум
• отпорни на деформации
• ковани
• спакувани во практична метална касета.

Сетот содржи
• TORX , 30 mm: T20 / T25 / T30 / T40 / T45 / T50 / T55
• TORX , 75 mm: T20 / T25 / T30 / T40 / T45 / T50 / T55
• SPLINE, 30mm: M5 / M6 / M8 / M10 / M12
• SPLINE, 75 mm: M5 / M6 / M8 / M10 / M12
• Шестоаголни битови, 30 mm: H4 / H5 / H6 / H7 / H8 / H10 / H12
• Шестоаголни битови, 75 mm: H4 / H5 / H6 / H7 / H8 / H10 / H12
• Држач за битови од 10 mm: 3/8"
• Држач за битови од 10 mm: 1/2"

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT HOEGERT сет битови HT1S404 ( 40 парчиња ) Опис на производот Комплет од 10 мм приклучоци и битови - хекс, торкс и сплајн. Карактеристики • приклучоци и додатоци изработени од висококвалитетен челик од легура на хром ванадиум • отпорни на деформации • ковани • спакувани во практична метална касета. Сетот содржи • TORX , 30 mm: T20 / T25 / T30 / T40 / T45 / T50 / T55 • TORX , 75 mm: T20 / T25 / T30 / T40 / T45 / T50 / T55 • SP.. Category: Product #: 1S404 Regular price: 1.390 ден. 1.590
1.390
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS