HOEGERT пневматска мазалица HT4R790
  • HOEGERT пневматска мазалица HT4R790
  • HOEGERT пневматска мазалица HT4R790

HOEGERT пневматска мазалица HT4R790

2.110 ден.
Производител: HOEGERT
Шифра на производ: 4R790
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики

- потребен притисок 90 PSI / 6 Bar;
- минимална потрошувачка на воздух 113 l / min;
- 1/4" конектор;
- Вклучено гумено црево од 200 mm и метален продолжеток за маснотии од 150 mm.
- капацитет 400 cm3

 
   

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT HOEGERT пневматска мазалица HT4R790 Карактеристики - потребен притисок 90 PSI / 6 Bar; - минимална потрошувачка на воздух 113 l / min; - 1/4" конектор; - Вклучено гумено црево од 200 mm и метален продолжеток за маснотии од 150 mm. - капацитет 400 cm3       .. Category: Product #: 4R790 Regular price: 2.110 ден. 2.110
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS