HOEGERT крцкалка  (3/8") HT1R328
  • HOEGERT крцкалка  (3/8") HT1R328

HOEGERT крцкалка (3/8") HT1R328

960 ден.
Шифра на производ: 1R328
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Крцкалката во комбинација со приклучоци овозможува склопување на навојни врски.

Карактеристики
• тело изработено од челик од легура на хром-ванадиум
• прецизен механизам за крцкање изработен од висококвалитетен хром-молибден челик
• крцкалка со 72 заби
• работен агол 5 °
• преклопник десно/лево
• заклучување на приклучоци со механизам за ослободување
• двокомпонентна, ергономска, нелизгачка рачка, која гарантира силен, сигурен стисок и ја зголемува ефикасноста на работата

Технички податоци
• 3/8"

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT крцкалка (3/8") HT1R328 Опис на производот Крцкалката во комбинација со приклучоци овозможува склопување на навојни врски. Карактеристики • тело изработено од челик од легура на хром-ванадиум • прецизен механизам за крцкање изработен од висококвалитетен хром-молибден челик • крцкалка со 72 заби • работен агол 5 ° • преклопник десно/лево • заклучување на приклучоци со механизам за ослободување • двокомпонентна,.. Category: Product #: 1R328 Regular price: 960 ден. 960
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS